Основа комунізму – ідолопоклонство

Нещодавно християнський мегапортал invictory.com опублікував цікаве інтерв’ю, в якому з Отто Бліксером. Отто Бікслер – директор східноєвропейського відділення «Еллел міністріз» з 1995 по 2012 рр, служитель, спікер семінару «Декомунізація життя», який пройщов в Києві 17 вересня. У інтерв’ю чоловік розповів, чому для віруючих так важливо отримати свободу від духу комунізму і про те, як позначився розпад Радянського Союзу на житті віруючих та духовному життяі церков.

 OttoM9

– Як давно Ви вивчаєте тему «свобода від духу комунізму»? Що спонукало Вас її вивчати?

– У 1991 році, коли ми тільки починали служити в Центральній і Східній Європі, в центрі уваги був не саме комунізм, а особисті проблеми людей, які жили в комуністичній системі. Ці люди не хотіли навіть говорити про комунізм. Швидше, вони вважали за краще взагалі про нього забути. Близько 20 років тому, гуляючи по Санкт-Петербургу, я побував на крейсері «Аврора», де побачив фотографії дітей в однаковій формі і в червоних краватках. Я запитав, чому вони всі однаково одягнені. Мені відповіли, що це були піонери. Потім, після деяких розпитувань, я з’ясував, що були ще жовтенята, комсомольці і партія, яка об’єднувала всі ці групи в одне ціле. Спочатку це була просто цікавість, але чим більше деталей і фактів я дізнавався, тим очевиднішою для мене ставало схожість цієї системи з її ідеологічною обробкою, клятвами і практикою з секретної організацією масонів. Моя остання книга детально пояснює, що таке лжерелігія, і чому масонство є справжньою лжерелігією, в якій люди поклоняються безлічі різних богів. Коли я усвідомив, що палаци піонерів, різноманітні гасла, практики і переконання цієї системи замінювали Бога, я почав служити людям з колишнього соцтабору набагато ефективніше.

– Чому Ви вважаєте комунізм лжерелігією?

– Детальні відповіді на це питання можна прочитати в моїй книзі «Як знайти свободу від наслідків комунізму». У комунізмі було все, що становить основи лжерелігії: боги, ідолопоклонство, доктрини, індоктринація, пісні прославлення та поклоніння, переконання, храми, священики і т.д.

– Як, на Вашу думку, позначився розпад Радянського Союзу на житті віруючих та духовному житті церков?

– Розпад Радянського Союзу приніс більше релігійної свободи людям поклонятися Богу, не боячись переслідувань з боку держави. Духовно церква завжди стає сильнішою під час гонінь, бо нещирий і необізнаний християнин не буде ризикувати своїм життям. Тому в комуністичні часи члени церкви в більшості своїй, за винятком інформаторів, були більш щирими і присвяченими. У той же час, за відсутності гонінь церква може вільно євангелізувати і зростати кількісно. Також збагачується міжцерковне спілкування і співробітництво, тому що після розпаду СРСР немає більше такого страху довіряти комусь поза своєї громади.

– Чи можливе повернення до комунізму в наш час і чому?

– На Заході відзначається сильна тенденція до соціалізму. Західні уряди допускають бюрократичні зловживання в ім’я безпеки і комфорту суспільства. У колишньому комуністичному таборі високі чини тужать за «колишніми часами слави Радянського Союзу», що є передумовою до повернення до якоїсь формі, що нагадує комунізм. Справжні християни, які усвідомлюють, що комуністична практика була богозневажливою, не будуть бажати повернення цього безбожного режиму.

– Ви – автор книги про комунізм. Якими мовами вийшла ця книга і чи затребувана вона в церквах?

– Так, я написав книгу «Як знайти свободу від наслідків комунізму», яка вийшла російською, угорською, румунською та англійською мовами. Я не можу судити про популярність цієї книги, але знаю, що російською мовою вже вийшло більше 5 тиражів. Так як основою комунізму є ідолопоклонство, наслідки цього гріха згідно Виходу 20 (Десять Заповідей) будуть спостерігатися до третього і четвертого покоління. Тому ця книга буде дуже корисною як для тих, хто знаходився в цій системі, так і для їхніх нащадків, які не жили при комунізмі. Гріх ідолопоклонства в різних його проявах є духовним дією і приносить прокляття в життя сімей і їх нащадків. У моїй книзі пояснюється, як отримати свободу від цього негативного впливу.

– Як досягти країн, де комунізм досі активно діє (Куба, Китай і т.д.)?

– У країнах, де діяла або досі діє комуністична система, спостерігаються очевидні факти:

1. Комунізм з’являється там, де є деспотичний державний контроль.

2. Державні лідери і військова верхівка користуються всіма благами, привілеями та владою, яку вони мають за рахунок ідеологічно оброблених мас.

3. Порівняйте рівень життя в нинішніх комуністичних країнах – він досить низький.

Що стосується нинішніх комуністичних систем, то вся надія на так званих «підпільних місіонерів», медіаресурси та літературу, яку туди завозять. Якщо вам знайомі потреби цих народів, ви можете взяти участь в першій лінії допомоги їм – клопотати за них перед Богом. Ще один спосіб – підтримувати проекти, які привозять медичну, продовольчу або матеріальну допомогу цим народам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *