Один «Супутник» серед багатьох попутників

ЗданиеСпутник.jp

Черкаське бюро молодіжного туризму “Супутник” засноване 15 грудня 1972 і є складовою частиною однієї з найбільших систем туріндустрії “БММТ Супутник”, створеної в 1958 році. Саме з його допомогою вдалося зберегти кращі традиції, надаючи якісні туристичні послуги через регіональні представництва. Першим головою бюро став Васканян Володимир Георгійович, а головним бухгалтером – Шостак Маргарита Григорівна, що присвятила цій роботі 23 роки.

З 1989 року підприємство очолює Мусієнко Ярослав.

За допомогою «Супутника» можна відвідати унікальні місця Черкащини – Батьківщину Т.Г. Шевченка, гетьманську столицю з величавим Богданом Хмельницьким, 7 національно-культурних заповідників, обрамлених «Золотою підковою Черкащини» та інші, а також скористатися можливістю ознайомитися з пропозиціями з приводу екскурсійних програм, розроблених фахівцями бюро.

Туристический оператор Спутник
Як і для кожного агентства подібного роду, найважливішими для бюро туризму «Супутник» є позитивні відгуки клієнтів і професіоналізм висококваліфікованих співробітників. І вони цілком виправдані, адже сервіс тут на належному рівні.

Тел.: +38 (0472) 37-29-40
Факс: +38 (0472) 35-32-60
Хрещатик 188, Черкаси, Україна

www.sputnik.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *