«Не роби собі ніякого зображення»

Своїм тлумаченням Божих заповідей продовжує ділитися Юсупова Тетяна. Жінка вірить, що є конкретні речі, які людині дозволено знати і є ті, які заборонені. На її думку, не варто намагатися пізнати те, чого Бог не дозволяє, бо це може мати тривожні наслідки.

Друга заповідь говорить: «Не роби собі ніякого зображення».

tanuaЧитаючи другу заповідь, давайте не будемо забувати про велич нашого Бога, яку показано у цих рядках. Бог категорично забороняє поклонятися несправжньому богу. Через поклоніння ідолам, скульптурам, іконам ми вчиняємо великий гріх і нехтуємо Божими вказівками.

Повеління Господа вказує на те, що взагалі заборонено мати будь-яке зображення Бога. І не варто намагатися бути мудрішим за Того, хто заповідував поклонятися лише живому і милостивому Богові.

Богові неприємні, також, і наші намагання дізнатися більше, ніж нам дозволено. Не намагайтеся пізнати таємне, створене людськими руками. Ні ікона, ні скульптура не допоможуть вірі поселитися у серці і душі, а Духу Святому увійти в життя.

 

Бог створив людину, але замість подяки і любові отримав невдячність: людина сама створює собі богів. Людина хоче отримати мудрість і святість Божу, ощ дуже гніває Творця. Нам дана Біблія, Слово, через яке Господь розповідає про Себе, про Свою любов, велич і святість. Саме через Його Слово ми отримуємо усе, що нам необхідно знати. Тож, не лінуйтеся читати Біблію, досліджувати її і дотримуйтесь законів, які нам залишив наш Творець і Бог!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *