Усіх, хто полюбляє театральне мистецтво, “Майстерня Актуальної Творчості” знову запрошує на перегляд вистави за мотивами зарубіжних п’єс “Гамлет і Джульєтта”. Це – акторська імпровізація, яку новий черкаський творчий майданчик презентував на початку квітня. Виставу, просякнуту алюзіями п’єси Кокі Мітані, представили на розсуд містян актори Павло Гончаров та Олег Телятник.
“Гамлет і Джульєтта” відбудеться на сцені Черкаського обласного краєзнавчого музею (малий кінозал) 14 травня о 18-00. Так у межах імпровізації Драматург і Цензор писатимуть “комедію без жодного смішного слова”. До слова, “МАТ” показуватиме цю виставу в місті вже втретє. Перші два прем’єрні покази, що відбулися у квітні, зібрали у затишні театральній атмосфері чимало поціновувачів театрального мистецтва.
Актори ж переконують: вистава емоційна і щораз різна, у цьому і полягає акторська імпровізація – дивувати навіть обізнаного глядача. Водночас під час вистави аудиторію залучатимуть до гри, тож спробувати себе у ролі актора зможе кожен охочий.
Адміністратор проекту “Майстерня Актуальної Творчості” Ольга Квятковська наголошує, що побувати на виставі має кожен, хто полюбляє руйнувати бар’єри між глядачем і актором, сміятися і поринати у філософські роздуми.
Отже, 14 травня о 18-їй годині у Черкаському обласному краєзнавчому музеї на вас чекатимуть Цензор і Драматург, а також “Гамлет і Джульєтта”. Вартість квитка – 50 гривень. Детальніше – за тел. (098) 403-39-67 і (063) 801-32-83.
Прес-служба
Майстерні Актуальної Творчості