Молилися за Україну та зібрали 17 тисяч гривень: християни Фастова об’єдналися у Молитві єдності

24 лютого, на другу річницю повномасштабного вторгнення, християни різних конфесій зібралися для молитви про справедливий мир в Україні
Молитва Єдності проходила у церкві “Воскресіння”. На заході було організовано збір коштів на РЕБ, за допомогою якого зібрано понад 17 тисяч гривень.

Про це йдеться на fastivnews.city.

Розпочав захід Ігор Хайнацький, пастор із села Клехівка: «Покладатися на Господа означає перебувати в Його присутності, шукати Його лиця та молитися», – прокоментував пастор.

Отці та пастори різних конфесій говорили промови та мотивували присутніх молитися за різні проблеми, які виникли в результаті війни. Та найголовніше – молилися за перемогу.

«Ворог прорахувався, адже з нами Бог!» – зауважив голова Ради церков та релігійних організацій ФМР Віталій Марцинюк.

Керуюча справами виконавчого комітету Леся Тхоржевська закликала вшанувати всіх загиблих внаслідок війни. Також Леся Олександрівна подякувала церквам за допомогу та їх внесок задля перемоги.

Молився за припинення кровопролиття та відновлення територіальної цілісності України пастор помісної церкви Петро Савочка. Посилаючись на книгу Псалмів, Петро Михайлович запевнив, що “Бог ніколи нас не залишить”.

«Перемога неминуча! Вона прийде до нас…» – до такого висновку привів присутніх наводячи приклади із Писання настоятеля римо-католицької парафії Воздвиження Святого Хреста Михайло Романів.

Зворушливими були історії капелана Василя Трохименка про те, як віра у Бога надихає захисників не опускати руки та продовжувати протистояти агресору: «У важкому бою Олександр втратив побратима, а від поранення йому ампутували ногу. Військовому дошкуляли думки про те, що саме він залишився живим, але після розмови із капеланом вдалося налаштуватися на тому, що він може робити далі».

Християнські гімни виконував гурт із Волині під назвою «Левит». Їх пісні чули чи не по всій лінії фронту, адже у численних волонтерських поїздках піснею зміцнювали постраждалих від війни.

На заході було організовано збір коштів на РЕБ, за допомогою якого вдалося зібрати понад 17 тисяч гривень.

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *