Михайло Мудрик: «До Бога я прийшов сам»

Один з найталановитіших молодих футболістів України, гравець «Шахтаря» Михайло Мудрик, розповів про своє ставлення до життя і Бога ..

Зараз футболіст на правах оренди виступає за київський «Арсенал», проте в його планах тільки найвищі цілі!

— Людям важко зрозуміти, коли хлопець в 17-18 років починає серйозно і глибоко говорити про Бога

— Я поясню. Буває, що з самого раннього віку батьки нав’язують дітям свої погляди. Наприклад, вони були дуже віруючі, ходили до церкви. І вони починають нав’язувати це своїм дітям. Хочуть, щоб діти йшли за ними. Можливо, це нормально. Але в моєму житті такого не було.

Я сам до цього прийшов, мене ніхто не підштовхував, ніхто не змушував вірити. Я думаю, що людина сама повинна прийти до всього, чого вона дійсно хоче.

— Був якийсь конкретний момент, який змусив тебе задуматися?

— Так, в 9 років я почав читати Біблію. І після цього почав вірити в Бога і розвивати свої знання. Мені стало дуже цікаво. Деякі сприймають це як показуху, образ для публіки. Але вони не знають, що я відчуваю до Бога, ніж постійно говорю про Нього. Важко судити про людину, якщо ти бачиш тільки його інстаграм. Навіть проживши з людиною рік, ти дуже багато чого не знатимеш. А особливо зрозуміти її погляди. Я хочу розповісти людям про Бога, але кожен має право робити свій вибір.

джерело: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: