«Ми були переконанні, що це наші останні хвилини життя» – розповіли місіонери, але Бог врятував їх життя

Ця історія сталася з місіонерами в Африці, а саме в Нігерії. Подробицями історії репортер Лія Марі-Енн Клетт поділилася у подкасті The Christian Post. Історія вразила співробітників The Christian Post, особливо учасників подкасту.

Про цей випадок Лії Клетт розповів Оскар Амаєчіна, президент Afri-Mission and Evangelism Network в Нігерії, організації, яка діляться Євангелієм з людьми, які ще не мають Христа у своєму серці. Співробітники цієї організації займаються не тільки благовістям, а й годують нужденних, надають одяг та мають різні програми очищення води.

«Нігерія – це дуже небезпечне місце для місіонерів. Не можна сказати, що це ісламська держава, але до християн тут ставляться з ненавистю. Це надзвичайно небезпечно для життя бути християнином у Нігерії, а тим паче ділитися Євангелієм з аборигенами» – почала розповідь Лія.

Група місіонерів приїхала в Африку, щоб благовістити місцевим жителям, які ще не прийняли Христа. Але люди почали приходити до них з мечами та мачетами. «Ми були переконанні, що це наші останні хвилини життя. Ми думали, що ми всі помремо» – розповів Оскар. «Але ми все ж  вирішили показати їм Божу любов і зробили останній акт доброти для тих, хто бажав нам смерті. І це врятувало нам життя». Оскар розповів, що місіонери роздали розгніваному натовпу їжу: спагеті, суп та інше. Після цього жителі ненадовго пішли звідти. Незабаром вони повернулися з перекладачем і сказали: «За весь час нашої бідності ніхто не нагодував нас, але ви зробили це. Ми також хочемо стати послідовниками Христа, як і ви. Ми більше не хочемо вас вбити». І тоді місіонери побачили, як сталося справжнє диво. Купа людей, що прийшли їх вбити тепер стали їх братами і сестрами у Христі.

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *