Компанія “Рибгосп в Черкасах”, а також “Комбінат Черкаси” – риба на будь-який смак!

Рыба вяленая

Хочете поїсти смачної рибки?

Рыба нарезання копченая

Тоді до ваших послуг компанія Рибгосп ( Черкаське рибне господарство ) , що поставляє оптом живу рибу з екологічно чистої зони . Надаються послуги у рибальстві , рибництві .
Компанія « Рибгосп » знаходиться за адресою: Україна , Черкаська область , Черкаси , вул. Невідома , 1

ООО Комбинат Черкассы
Також на базі колишнього Черкаського рибгоспу , який знаходиться за адресою : вул. Портова 5 , було створено Товариство з обмеженою відповідальністю «Комбінат Черкаси» , яке вже багато років є лідером з постачання та реалізації рибопродукції на рибному ринку України .

За останні 2 роки була повністю оновлена ​​матеріально -технічна база та обладнання для заморозки і зберігання риби . Тільки за 2012 рік по всій території України було реалізовано майже 500 тонн замороженої та охолодженої риби різного асортименту . Ну а асортимент рибної продукції , що пропонується для реалізації , з початку діяльності ТОВ ” Комбінат -Черкаси” збільшився майже вдвічі. Товстолобий , короп , карась , річкова і прісноводна риба , а також готова до вживання продукція: в’ялена , солона і копчена риба – ось перелік наданих підприємством послуг.
Покупцями риби ТОВ ” Комбінат -Черкаси” є великі підприємства України – переробники рибної продукції , що робить його одним з лідерів на ринку рибопродукції України . Крім того , ТОВ ” Комбінат -Черкаси ” є постійним учасником тендерних закупівель:  виконує державні замовлення з постачання риби контрагентам державного сектора фінансування.

 

http://kombinat-cherkasi.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *