Їй давали кілька тижнів життя, але Бог змінив ситуацію

Матері-одиначці, у якій ось-ось міг зруйнуватися хребет, а м’язи ослабли настільки, що вона більше не могла самостійно тримати голову, не зуміли допомогти британські лікарі. Саманті Сміт сказали, що вона не доживе до найближчого грудня. Тоді жінка відправилася в США для ризикованої операції – але, про всяк випадок, спланувала перед поїздкою похорон. Вона боялася і молилася всім серцем, щоб наступний рік приніс їй надію на життя.

Лікарі зупинили руйнівну хворобу, і тепер жінка, яка була прикута до ліжка, знову може ходити. Саманті поставили діагноз синдрому Елерса Данлоса (EDS) і краніоцервікального нестабільності ще в 2016 році. Лікарі довго не могли визначити, що з нею. Ставили 8 різних діагнозів, перш ніж прийшли до висновку, що у Сміт рідкісна генетична патологія – захворювання сполучної тканини, при якому порушується синтез колагену, що зустрічається у 1 людини з 5000.

Саманта страждала від щоденної болю, постійних вивихів суглобів, патології серцево-судинної системи, непритомності. Через що розвилася краніоцервікальна нестабільность, її м’язи були настільки слабкі, що не могли утримувати голову рівно без бандажу, міжхребетні диски випадали і руйнувалися. Через хворобу жінці довелося закрити приватну практику психотерапевта. Її стан різко погіршився в 2017 році: Сміт з трудом могла ходити, митися, а піднятися наверх, щоб укласти дітей, було справжнім випробуванням.

Їй давали кілька тижнів життя, але Бог змінив ситуацію

Медики пояснили, що під вагою черепа здавлювати спинний мозок – і, в перспективі, хребет складеться як картковий будиночок буквально обезголовивши Саманту. 32-річної матері-одиначці, яка виховує двох дітей, – Дженсена і Брук – терміново потрібно хірургічне втручання. Але в Великобританії, звідки вона родом, ніхто не міг допомогти. NHS не оплачує такі операції, а лікарі вважають їх занадто ризикованими і не беруться оперувати.

Їй сказали готуватися до гіршого і попередили, що це, можливо, її останнє Різдво з дітьми. Жінка почала збирати гроші на операцію, але, не особливо сподіваючись на успіх, одночасно планувала свої похорони. Вона почала збір коштів на GoFundMe і створила сторінку «Врятувати Саманту».

За чотири тижні вдалося зібрати потрібну суму в $ 402 415 для оплати операції і Сміт вилетіла в клініку Майо в Арізоні для операції по стабілізації хребта. Вона не втомлюється дякувати всім, хто відгукнувся на її прохання і допоміг зібрати гроші на процедуру і тимчасове проживання в США. «Можливість ходити з дітьми в школу вранці і брати їх в кіно значить для мене все. Я повернула своє життя.

Кожен день я говорю вголос: «Я не вмираю». Зараз вона радіє кожному дню, вдячна Богу за чудесний порятунок, і хочу, щоб люди які потрапили в скрутне становище знали, що не можна опускати руки. Були моменти, коли вона хотіла померти, коли могла думати лише про те, щоб припинився біль і не була впевнена, що зможе зробити наступний крок. Вона згадує, як не знала, що сказати дітям, як відповісти на питання, що з ними буде, якщо вона помре. Слава Богу, зараз вона більше не вмирає.

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *