До міжнародного саміту «Україна − Життя. Гідність. Перемога» долучилася делегація з Черкас

9 червня в Києві відбувся Міжнародний саміт, на якому обговорювали питання сімейної політики, захисту життя і дітей, а також підтримки батьківства та материнства.

Відкрила його Тіна Кароль виконанням гімну України. Також взяли участь представники благодійних громадських організацій, військові (командир підрозділу спецпризначення “Карпатська Січ”), спічрайтер Білого дому Джошуа Чарльз, а також радник Білого дому Едуардо Верастегі, експерти з питань демографії, міжнародні правозахисники (Джейсон Джонс), політики, військові та капелани. Від Черкаської області доєдналась делегація із 12 осіб.

Голова ГО “Рух Реформації” Валерій Бєляєв зазначив:

“На заході ми разом шукали шляхи розв’язання проблем возз’єднання сімей біженців, демографічну ситуацію, розшук та повернення дітей вивезених в Росію, психологічну допомогу сім’ям, та медіависвітлення проблематики. Роботи дуже багато, і ми як християни, будемо активно працювати. аби підтримати сім’ю в Черкаській області та Україні.”

Ректор ЧНУ ім.Б. Хмельницького Олександр Черевко каже:

“Погоджуюся зі спільною думкою представників релігійних конфесій та й усіх присутніх, що моральність і духовність – основа інституту сім’ї. Будемо надалі працювати над поширенням цієї стратегії, її публічним висвітленням і пропагуванням серед молоді високого статусу інституту сім’ї та утвердження сталих традицій її розвитку!”

Міжнародний саміт «Україна − Життя. Гідність. Перемога» є важливою подією, що ставить на порядок денний найактуальніші питання національної безпеки. Організатори вірять, що спільний план дій, розроблений під час саміту, допоможе забезпечити майбутнє України, де діти зможуть народитися та зрости в безпеці й добробуті. Виклики перед країною великі, але об’єднання та спільні кроки на шляху до перемоги дадуть змогу подолати будь-які перешкоди й забезпечити яскраве майбутнє для українського народу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *