Діти з Черкащини, які втратили на війні батька, поїхали в Америку на реабілітацію

Поїздку організували християни
15 дітей з черкаської області сьогодні виїхали в Польщу, щоб звідти полетіти до Америки. Мета – психологічна реабілітація та моральна підтримка. В США їх на три тижні приймуть в сім’ї українські християни – імігранти, які допоможуть їм відновитися психологічно. Черкащани відвідуватимуть екскурсії, атракціони та денні табори, організовані протестантськими церквами. Для дітей поїздка повністю безкоштовна.
Діти з Черкащини, які втратили на війні батька, поїхали в Америку на реабілітацію
«Діти будуть знаходитися в атмосфері любові, в атмосфері тих людей які розуміють, що переживає Україна, адже вони самі колись жили в Україні , в сполучених штатах достаньо умов для того, щоб дітям було комфортно . І вони розуміють, що таке реабілітація дітей, в них є великий досвід в цьому плані», – зазначає організатор від України, голова ГО Рух Реформації Валерій Бєляєв.
Діти з Черкащини, які втратили на війні батька, поїхали в Америку на реабілітацію
Акцію в Україні організували ГО «Рух Реформації», церква «Блага вість» м. Сміла на чолі з Олександром Коваленко, за підтримки Черкаської ОВА. Роботу в Америці проводить організація NGO «Together ministry»
Валерій Бєляєв зазначає, що це тільки початок, і в планах всіх організаторів продовжити відправляти дітей з області, а також розширити діяльність. Наступними мають поїхати бійців, які потребують протезування.
Діти з Черкащини, які втратили на війні батька, поїхали в Америку на реабілітацію Діти з Черкащини, які втратили на війні батька, поїхали в Америку на реабілітацію Діти з Черкащини, які втратили на війні батька, поїхали в Америку на реабілітацію Діти з Черкащини, які втратили на війні батька, поїхали в Америку на реабілітацію Діти з Черкащини, які втратили на війні батька, поїхали в Америку на реабілітацію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *