Археологи знайшли докази біблійної історії про знищення 185 тисяч ассирійських воїнів за одну ніч

Археологи виявили стародавню військову базу, яка може частково підтвердити біблійну історію про ангела, який за одну ніч убив 185 тисяч ассирійських солдатів, що прийшли завоювати Святу Землю близько 2700 років тому.

Стівен Комптон, археолог, використовуючи сучасні методи картографування, знайшов докази епічної битви, описаної в Біблії. Згідно з Біблією, ангел Господній обрушив свій гнів на армію ассирійців, які під проводом царя Сеннахіріма вторглися до Єрусалима, і за одну ніч убив 185 тисяч солдатів.

Ассирійська імперія існувала з 1365 по 609 рік до н. е., і цар Сеннахірім прагнув утвердити свою політичну та економічну перевагу над маршрутами через Сирійську пустелю до Середземного моря. Вчені знайшли сцену завоювання міста Лахіш, викарбувану на стінах палацу Сеннахіріма, яка також зображувала військову базу.

Порівнявши зображення зі знімками місцевості 1910-х років, Комптон виявив область того ж розміру і форми, де були знайдені руїни стіни та осколки кераміки. Подальші дослідження показали, що місце було занедбане після вторгнення Сеннахіріма і залишалося таким протягом 2600 років.

“Кожен із таборів являв собою круглу ділянку, розташовану недалеко від старих міських стін, і кожен табір мав одну й ту саму арабську назву, принаймі, так сказано на одній із ранніх карт”, — зазначає Комптон.

Приєднуйся до нашого Телеграм
У Біблії описується, як ассирійські солдати були знищені ангелом напередодні нападу на Єрусалим у відповідь на молитви правителя Єзекія. Хоча надприродні елементи історії не можуть бути підтверджені, археологічні знахідки свідчать про те, що епічна битва між ассирійцями та захисниками Єрусалима дійсно могла відбутися.

Джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *