Чому космонавти вірять в Бога. 8 вражаючих откровень

Сьогодні Міжнародний день астрономії — професійне свято людей, чия діяльність безпосередньо пов’язана з астрономією — однією з найдавніших наук на Землі.  Цікаво, що багато космонавтів вірили в Бога і після польоту ще більше переконалися у своїй правоті.

Юджин Сернан

А ось, що говорить космонавт Юджин Сернан, остання людина, що стояла на поверхні Місяця: «У грудні 1972 року, коли я був останньою людиною, що ходила по Місяцю, я стояв в синюватій темряві і дивився на Землю з поверхні Місяця. Те, що я побачив, було занадто чудово, щоб описати словами. Все було дуже логічно, в цьому був задум — це було занадто прекрасно, щоб бути випадковістю. Не важливо, як ви вирішите поклонятися Богу … Бог повинен існувати, щоб те, що я мав честь побачити, було створено».

Ніл Армстронг

А Ніл Армстронг, ступаючи по Місяці, додає: «Ми відчували Бога поруч. Ми думали про благо всього людства. Він відповідав на молитви. Мій командир полковник Скотт просив про допомогу, він взяв з собою Книгу Книг і залишив її на Місяці в «Ровере-1» під пультом управління. Ми не втратили жодної людини», — пише Тамара Мінакіна.

Ламберт Дольфін

Ламберт Дольфін з Американського інституту аеронавтики знайшов би що відповісти російському вченому-атеїсту: «Як фізик, який має справу з атомом і простором, я дивуюся суворій закономірності, на якій ґрунтується всесвіт. Від атома до галактик … вона підпорядковується якомусь надзвичайно складного механізму, який діє з вражаючою точністю, згідно з численними законами та правилами».

Доктор Вернер фон Браун

Доктор Вернер фон Браун, відповідальний за відправлення людей на Місяць, запропонував би атеїстові: «Подивіться на устрій свого тіла. Невже воно виникло випадково? .. Мільйони мавп можуть ударяти без кінця по клавішах друкарських машинок, але не створять жодну сторінку художнього тексту».

Олексій Леонов

Олексій Леонов, льотчик-космонавт: «Без віри в нашій справі важко, майже неможливо. Космонавт, який відправляється на орбіту, повинен знати, що все буде в порядку. Це зараз можна отримати благословення у священника, сходити до церкви, як багато хто і робить … Коли ми, космонавти, астронавти, збираємося разом, ми не ділимо один одного на «білих» і «кольорових», росіян, американців, європейців. Ми всі — діти Землі, діти Божі. Без польоту нам було б складніше зрозуміти цю просту істину».

Джефф Вільямс

Джефф Вільямс, астронавт NASA: «Я не знайшов суперечностей зі справжньою наукою — справжньою наукою в цілому — і Писанням. Я виявив, що у всіх випадках, де був присутній конфлікт, це не був конфлікт з наукою, але конфлікт з упередженням … якщо хтось вважає, що наука знаходиться в конфлікті з, наприклад, першими главами Книги Буття, це не наука, це упередження».

Джеймс Ірвін

Джеймс Ірвін, американський астронавт і вчений, який пілотував місячний модуль корабля «Аполлон 15» в ході четвертого приземлення людини на Місяць: «Я тепер не просто землянин, адже я ходив по Місяцю. Висадка на Місяці залишила глибокий духовний слід у моєму житті. До виходу в космос з місією «Аполлон 15» В липні 1971 року я був … мовчазним християнином. Але я вірю, що Господь послав мене на Місяць, щоб я міг повернутися на Землю і розповідати про Бога-Творця і про Його Сина, Ісуса Христа … Вкрай важливо визнати Творця цієї великої планети і того всесвіту, в якому Він існує. Адже Він — Той, Хто створив закони науки, за допомогою яких стали можливі подорожі в космос»

Джон Гленн

Джон Гленн, перший астронавт США, здійснив орбітальний космічний політ, льотчик-випробувач: «Дивитися на творіння, подібне до цього, і не вірити в Бога, для мене це неможливо».

За матеріалами: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: