Черкаський «Славутич» грає у футбол. У ворота суперника гол! Ще гол!

футбольный клуб Славутич

Як відомо, багато людей є пристрасними любителями футболу. Черкащани в цьому випадку не виняток, тому  з ініціативи губернатора Черкаської області Сегрея Борисовича Тулуба 10 червня 2010 був створений футбольний клуб «Славутич». Головним тренером призначили Олександра Кирилюка.ФК Славутич

Запекла підготовка до змагань – і сь 4 травня 2011 року на Центральному стадіоні міста відбувся перший офіційний матч, який провела новостворена команда, що складається з перспективних вихованців черкаського футболу. Перший матч – і перша заслужена перемога: з рахунком 1:0 команда обіграла клуб «Діназ» з Вишгорода. Гол був забитий футболістом Олегом Гопко, а починала свою спортивну кар’єру команда, яка складалася з таких спортсменів:  М. Сіденко, А. Ленченков, В. Александров, Д. Кучер, М. Лісоконь, А. Лобов, Д. Кошелюк, Е. Гуда (капітан А. Бабіюк (Е. Трандафілов, 66), М. Сергійчук (Р. Коломіець, 90), О. Гопка (В. Аджубей, 89). Літо 2011 року стало для команди пам’ятним: саме в цей час відбулася знаменна подія: «Славутич» пройшов атестацію в ПФЛ удостоївся статусу професійного клубу. 16 червня відбувся поєдинок за кубок України, де команда грала вже як професійна з командою «Мир» з Горностаївки. І знову перемога з рахунком 1:0. М’яч у ворота був забитий Сергієм Таран.

Незабаром 23 червня відбувся чемпіонат серед професійних клубів. Знову команда «Славутич» виявилася на висоті, перемігши тернопільську «Ниву» з рахунком 3:0. Вже на п’ятій хвилині матчу м’яч потрапив у ворота суперників. А забив гол, як минулого разу, Сергій Таран. Склад команди під час гри був таким: А. Крупніченко, В. Кобзістий (В. Котяя, 77), О. Кононіхін (М. Лісоконь), Т.Листопад, Д. Фаворов, А. Лобов (Д. Кошелюк, 86) Е. Гуда (к), А. Шуляк, Д. Атаманюк, С. Таран (М. Дулуб, 69), М. Сергійчук (М. Гапон, 63).

Гравці команди здобули ряд перемог, спортсмени набиралися досвіду, і перед футболістами було поставлено складне завдання: вийти у першу лігу. Початок чемпіонату пройшов не погано, гравці опинилися на другому місці, але в житті не все буває гладко: з наступних п’яти поєдинків команда програла в чотирьох, що змусило залишити спортивну кар’єру тренера Олександра Кирилюка. Сталося це 10 жовтня 2012 року. Керівництво рештою матчів осінньої частини першості взяв на себе Анатолій Дейнеко, асистент екс-тренера. Згодом, під час зимових матчів, 1 лютого 2013 його замінив заслужений тренер України Сергій Пучков.

Сезон був завершений на третьому місці, і, на жаль, команда так не змогла потрапити у першу лігу. Потім була ще одна тріумфальна перемога над командою «Скала» з рахунком 7:0, після чого Сергій Пучков пішов з клубу. Новим тренером команди став Ігор Петров.

Зовсім недавно, 28 липня 2013 року,  команда «Славутич» провела матч з клубом «Антонівка». Руслан Саєнко два рази забив гол у ворота суперника. Гра закінчилася з рахунком 0:2 на користь «Славутича».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *