“Антоновка” – “Славутич” – 0:2

Футбол Славутич_28

28 липня команда “Славутич” провела дуже важливий для себе матч з торішнім чемпіоном Вільнянської першості – футбольним клубом “Антонівка”.
Прогнози на цю гру були різні, але в основному, хто вірив в команду “Славутич” – віддавали їй нічию. Аргументи були вагомі. Чуже поле, у складі ФК “Антонівка” – досвідчені гравці, ще недавно входили до Вільнянської збірної. Торішні чемпіони, та й у нинішньому сезоні впевнено займають другу сходинку турнірної таблиці. Переграти буде складно, хоча ФК “Славутич” цього року помітно підвищив свій ігровий рівень. На це безумовно вплинули турніри, що регулярно проводилися між шістьма командами населених пунктів, що входять до складу Михайлівської сільської ради. Відповідно періодично проходить відбір кращих гравців, до складу вже збірної команди. Тому й немає необхідності залучати легіонерів, а навпаки, завдяки пріемственності поколінь, коли більш досвідчені гравці підтягують свою молодь, передають їй навички, переможний настрій, тим самим формуючи єдиний надійний колектив, який пізніше дякує безпрограшною серією матчів.

З таким переможним настроєм тренери-аматори В’ячеслав Кукоба і Дмитро Баштанник і привезли збірну Михайлівської сільради на самий відповідальний матч. І хлопці не підвели.

У першому таймі, незважаючи на чуже футбольне поле, на високий клас приймаючої команди, збірна “Славутич” помітно перегравала суперника. Жорстка оборона, злагоджені дії всієї команди, а також виведення точними передачами швидкісних нападників на оперативну пряму зробили свою справу. Руслан Саєнко двічі вразив ворота антоновців і на перерву команди пішли з рахунком 0:2 на користь “Славутича”.

Другу половину зустрічі можна назвати грою рівних можливостей. Суворе але справедливе суддівство, до речі, як ніколи професійне, роздавало жовті картки гравцям обох команд. Ще в першому таймі картку червоного кольору отримав Антоновець і був вилучений з поля. Така ж доля спіткала і михайлівського гравця, але вже в другому таймі. Далі, знову ж, приблизно рівна кількість обопільних атак і ударів по воротах, хороше суддівство і щільна оборона залишили в другій половині гри рахунок незмінним.

Хотілося б окремим рядком, незважаючи на загальні зусилля команди, відзначити гру воротаря команди “Славутич” Дмитра Фартушного, захисника Віталія Герасимова і звичайно нападника Руслана Саєнко. А загалом, всім хлопцям спасибі – за хорошу гру, за доставлене задоволення і за перемогу! Так тримати!

 

http://fcslavutich.zp.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *