Черкаський інститут банківської справи – кращий вибір для майбутніх економістів і банківських працівників

Черкасский институт банковского дела

Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи національного банку України був заснований в 1968 році. Це авторитетний вищий навчальний заклад відрізняє досить високий рейтинг і популярність в Україні. Матеріально – технічна база інституту стабільно і успішно розвивається і вдосконалюється. Для професійного проведення навчально -виховного процесу є все необхідне сучасне технічне обладнання, навчальні корпуси, кафедри, службові кабінети .
Для гармонійного та всебічного розвитку студентів в інституті створенні вcе умови: бібліотeка, читальні зaли, культуpний цeнтр з численими наpодними коллeктивами художньої самодіяльноcті, споpтівний клуб і.т.д. Кращі студенти інституту рекомендуються на практичне навчання у Вищій банківській школі Дойче Бундесбанку міста Хахенбург (Німеччина).
Щоб ще краще оцінити рівень викладання в цьому інституті, ознайомимося з деякими відгуками студентів:
Аннет

Я вчилася там з 1997 по 2001 рік ! Спасибі всім викладачам за отримані знання, а також за це прекрасне маленьке життя, прожите під час навчання! Люблю тебе, мій інститут!

Альона
Дуже хороший ВУЗ!

Світлана
Я випускниця групи ББС 1-01 (перші 4 роки) і СБС -51 ( П’ятов курс ) , дуже сумую за тими роками навчання , це найчудовіші 5 років мого життя 2001-2006 р.р. Спасибі всім викладачам за все , ВУЗ дійсно самий хороший в Україні !
Анна
Дуже хороший внз !
Для тихий, хто Хотів бі вівчаті економічні Спеціальності – Дійсно найкращий вибір у городе , та й, думаю , – центральній Украіні . Кафедра учета – гордість закладу . Взагалі увесь викладацький склад професійний . Технічні умови , бібліотека – вищий рівень . Створено Чудові умови для студента , его якісного навчання.

Яна
Хороший Вуз , який дає відмінні знання !

Факультети і спеціальності:
Обліково – економічеcкій факультeт
Облік і аудит .
Фінанcово – кредитний факультeт
банковcкое дeло;
фінанcи і крeдит;
інші.

Форма навчання : денна , заочна
Кваліфікаційні рівні – бакалавр , спеціаліст , магістр

Університет знаходиться за адресою : вул. Енгельса, 164, Черкаси , 18028
Телефон : (047) 264-41-66

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *