Черкащани просили у Бога за Україну та область на Всеукраїнському молитовному сніданку

8 вересня відбувся IX Національний Молитовний Сніданок України. Захід проходив в центрі Києва в Українському Домі. Серед запрошених була делегація з Черкаської області, а саме 17 учасників.
Черкащани просили у Бога за Україну та область на Всеукраїнському молитовному сніданку Черкащани просили у Бога за Україну та область на Всеукраїнському молитовному сніданку
«Вже в дев’яте проходить молитовний сніданок і кожного разу він стає більше і глибше. Це вже має позитивні наслідки, тому що рівень молитовних сніданків переходить на рівні областей, окремих міст нашої країни. Ділові кола та духовні кола єднають свою країну для того, щоб розбудовувати країну на християнських принципах і цінностях», – зазначив голова ГО Рух Реформації Валерій Бєляєв.
Черкащани просили у Бога за Україну та область на Всеукраїнському молитовному сніданку
Серед запрошених на заході також були присутні голова Верховної Ради Дмитро Разумков, народні депутати, голови фракцій, міністри уряду, голови облрад та обласних державних адміністрацій, очільники християнських конфесій, священнослужителі, мери міст, депутати місцевих рад різних рівнів. Також на сніданку була делегація з США. Представники парламентів Молдови, Швейцарії, Німеччини, міністр уряду Бразилії.
“Я згадую наші перші сніданки. Вони були маленькі, 40-50 учасників. Зараз вже 1200 учасників. Але перш за все я вдячний Господу за нашу рідну неньку, незалежності якої вже 30 років. І ці Молитовні Сніданки ще одне підтвердження, що Бог нас береже”, – зазначив координатор Молитовних сніданків в Україні Павло Унгурян.
Черкащани просили у Бога за Україну та область на Всеукраїнському молитовному сніданку
Крім того, у Молитовному сніданку взяли участь відомі представники української творчої інтелігенції, журналісти, освітяни, науковці, військові капелани, управлінці та бізнесмени. Приєднався до заходу український актор та співак Михайло Хома (Дзідзьо).
“У нас є спільна справа – це Україна. І такий молитовний сніданок він допомагає об’єднуватися, заради великої, гарної важливої справи – України” , – зазначив співак.
“Це велика честь бути на молитовному сніданку. В мене сьогодні сльози були декілька разів. Такі речі збуджують організм. Змушують бути краще, ходити до церкви, молитися”, – зазначив співак Павло Зібров.
Черкащани просили у Бога за Україну та область на Всеукраїнському молитовному сніданку
Національні молитовні сніданки в Києві проводяться вже дев’ять років поспіль і вважаються найбільшими в Європі. Цьогорічний сніданок присвячений 30-річчю Незалежності України.
“Це надзвичайна подія в моєму особистому житті, і житті області, і всієї України, тому що тут зібралися дуже багато видатних людей. На сніданку ти відчуваєш енергетику цих людей, які надихають своїми ідеями і мріями. І основним стрижнем цієї події є звернення до Бога”, – зазначив учасник молитовного сніданку, перший заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко.
“Головна теза, яка сьогодні прозвучала, ми були рівними серед рівних. Сьогодні не було політичних партій, конфесій, сьогодні були всі рівні. Нас об’єднав Христос”, – каже начальник відділу праці Департаменту соціальної політики Черкаської міськради Ігор Волошин.
Понад 65 років Молитовні сніданки за участю президентів, керівників урядів і парламентів регулярно відбуваються у США, країнах Європейського Союзу, Європарламенті тощо, ставши багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу.
Черкащани просили у Бога за Україну та область на Всеукраїнському молитовному сніданку
“На молитовному сніданку ще більше наповнює віра, що Бог з нами. Ми пам’ятаємо, згадуємо. І навіть попри якісь небезпеки показуємо більше віримо в Бога, ніж боїмося чогось, – зазначає Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, який теж був на молитовному сніданку.
“Я вдруге на молитовному сніданку. І зрозумів, якщо в основі Господь, то все розцвітає. Я вірю в те що Україна розцвіте, бо Бог з нами”, – відзначив черкаський підприємець Сергій Козел.
Починаючи з 2009 року, з ініціативи Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» у м. Києві відбуваються Національні молитовні сніданки України, сприяючи духовному єднанню політиків, пропагуванню та утвердженню національних моральних цінностей серед державних діячів.
Черкащани просили у Бога за Україну та область на Всеукраїнському молитовному сніданку
“Молитовні сніданки мають проходити в усіх областях України. Я переконаний ми повинні пам’ятати і дотримуватися заповідей Божих. і тоді буде серед нас і повага і любов і єдність”, зазначив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
В Черкасах молитовні сніданки проходять з 2017 року за ініціативи Черкаської обласної ради християнських церков та ГО «Рух Реформації».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *