Анатолій Кушнір: Обирайте кандидатів богобійних та кваліфікованих

За якими критеріями голосувати віруючим людям 25 жовтня в Україні, та до чого може призвести християнський рух, який включає людей з різних політичних сил у бажанні послужити громаді, місту та країні. Про це розповів директор ГО “Асоціація “ПОКЛИК”, випускник Школи бізнесу та Школи політичних наук Університету Центральної Флориди США Анатолій Кушнір у відеозверненні, опублікованому на своїй сторінці у “Фейсбук”.

У передвиборчих перегонах беруть участь майже 400 осіб, які позиціюють себе євангельскими  віруючими. Серед них — кандидати в депутати, очільників громад чи мерів від різних політичних сил.

“Ніхто не організував віруючих в єдину політичну силу. Адже ідея створення Протестантської, Католицької, Православної партії — утопічна. Християни пішли у кандидати з різними політичними силами, вони подібні волонтерам, яким не треба говорити, як служити людям — чи то безхатченкам, чи то дітям-сиротам, чи алко-, наркозалежним. Усі соціальні проблеми християни завжди вирішували за покликом свого серця, без вказівок, кому що робити”, – розповідає директор Асоціації та додає, що у цього унікального руху перспективи перерости у щось масштабне.

Анатолій Кушнір: Обирайте кандидатів богобійних та кваліфікованих

За його словами, вперше християни так масово беруть участь у виборчих перегонах, а не постфактум працюють з наслідками безбожної політики.

Такий досвід в політичних процесах — вкрай необхідний для кожного з них.

Важливо – молитись, щоб християни залишились світлом та сіллю, не втратили себе, і змогли зробити конструктивний внесок, вплинути на ті політичні кола, в яких будуть знаходитись. І в перспективі, коли християни вже зможуть впливати на першопричини, на політичні та інші процеси: як розвивати громади й суспільство, цей досвід може привести до створення політичної сили, подібної до Республіканської партії США, яка у своєму складі має три групи інтересів.

1 група — це християни. Партія зважає на риторику, культуру і цінності цієї групи.

2 група — патріоти, які пильнують за інтересами держави, люблять її. Патріотичність ніяк не конкурує з християнством.

3 група — бізнесмени, які розвивають економіку, створюють нові робочі місця.

Ці групи можуть співпрацювати та перемагати на виборах.

“Для українців-християн — це перший досвід роботи з різними політичними силами. Коли ви будете обирати депутатів, то спочатку маєте знайти партію вашого кандидата, поставити навпроти плюс чи галочку, але поруч вписати номер його імені у списку”, – пояснив директор та навів у відео декілька прикладів цього.

«Помоліться, подумайте у кого реальний шанс, розпізнайте, не полінуйтесь. Голосувати необхідно за здібних, богобійних людей, як закликає Святе Письмо, й за тих, хто реально має шанс», – закликав Анатолій Кушнір.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: