Всеукраїнська Рада Церков закликає призупинити проведення «Маршу рівності 2024» у Києві

У зв’язку з майбутнім проведенням “Маршу рівності 2024” у столиці, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила свою стурбованість щодо цього заходу, зазначивши його невідповідність суспільним ідеалам і загрозу для духовності у час війни.

На фоні повномасштабного російського вторгнення та триваючої війни, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) виступила із заявою стосовно запланованого на 16 червня в Києві “Маршу рівності 2024”. Організація вказує на необхідність обмеження таких публічних заходів, вважаючи їх частиною ширшого ліворадикального руху, який маскується під ідею захисту прав людини.

За словами представників ВРЦіРО, такі дії лише підривають традиційні суспільні цінності та стабільність у час, коли країні необхідна єдність.

“Незважаючи на звільнення від ідеологічного диктату, яке гарантує Конституція, ми маємо зберегти ідеологічну різноманітність, але не за рахунок руйнування основ нашого суспільства”, — зазначається у заяві.

Рада також наголосила на значущості зміцнення інституту сім’ї та розповсюдження через освітні установи традиційних цінностей, особливо виховання молоді у дусі патріотизму та духовності. Це виступає як контраргумент до ідей, які пропагуються на марші, які, за словами ВРЦіРО, спрямовані на дестабілізацію національної єдності.

У світлі сучасних викликів Рада закликає уряд та громадськість взяти до уваги можливі ризики таких заходів і переглянути дозволи на їх проведення, щоб уникнути підвищення напруженості в суспільстві.

Джерело: https://slovoproslovo.info/vseukrainska-rada-tserkov-zaklykae-pryzupynyty-provedennya-marshu-rivnosti-2024-u-kyevi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *