Американці цілими церквами приїздять до госпіталів, аби молитися за лікарів. Вражаюче відео

Християни з усього США приходять до лікарень, щоб помолитися за працівників медицини, яким щодня доводиться підпадати під небезпеку, надаючи допомогу хворим на короновірус.

Велике зібрання біля лікарні в м. Олбані, штат Джорджія. Християни приїхали аби звершити молитву за безпеку персоналу в мед. центрі «Phoebe Putney Medical Systems».

Що не порушувати правил карантину, християни молилися просто з автомобілей.

Американці цілими церквами приїздять до госпіталів, аби молитися за лікарів. Вражаюче відео

Десятки автомобілів стали поряд з медичним центром «Poinciana» в м. Кіссіммі, штат Флорида. Щоб підтримати працівників лікарні, вони світили фарами та гуділи, щоб показати свою повагу до роботи медиків.

Легкові та вантажні автомобілі заповнили всю парковку навколо медичного центру Рассела в м. Олександрія, штат Алабама. Вони всі звершували молитву за захист від Бога для тих, хто заразився коронавірусом.

Пастори та медичний персонал лікарні «Енні Пенн» у місті Редсвілль, штат Північна Кароліна, прийшли на стоянку, щоб помолитися. Капелан Патрісія Райт вела молитву, вона проголосила свободу від COVID-19.

Американці цілими церквами приїздять до госпіталів, аби молитися за лікарів. Вражаюче відео

Щоб підтримати медиків автомобілісти вмирають популярні християнські композиції.

Люди моляться не лише за стінами медичних центрів. Перед тим, як почати працювати, медики схиляються в молитві до Бога.

«Змилуйся над нами, коли ми звертаємося з вірою до Тебе, Боже, дай всім нам з небес Твоє божественне зцілення».

«Господь, даруй всім нам терпіння, силу й найголовніше — любов. Допоможіть бачити Тебе у ці важкі часи», — слізно молиться ще один медичний працівник.

за матеріалами: sobor.com.ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: