7 фільмів про пробудження, які увійшли в історію

Хоч рідко, але відбуваються такі події, які залишаються в історії не тільки однієї людини або країни, але всього світу. У християнській історії такими подіями стали великі пробудження. Ми зібрали 7 фільмів, щоб ближче познайомити вас з ними, а також з людьми, чиї долі змінилися завдяки їм.

Jesus People

Про пробудженні Jesus People, яке почалося на західному узбережжі США в кінці 1960-х і початку 1970-х років, кажуть мало і не часто, але саме цей Рух молодих людей повірив в Христа став відповіддю на спустошення після так званої сексуальної революції і захоплення східними релігіями . За підрахунком понад 4 000 000 чоловік були народжені згори, не кажучи про колосальний вплив на історію християнства. Про нього говорять мало, але це найяскравіше і наймасштабніше пробудження 20 століття.

Щоденник пробудження / A Diary of Revival

Це фільм про пробудження в Уельсі 1904 — 1906 років, життя і служіння Евана Робертса в цей період. Історик Кевін Адамс проводить глядача по різним етапам цього широко відомого пробудження, розповідає про людей, які так чи інакше, були причетні до цих подій. Уельське пробудження мало істотний вплив на зародження п’ятидесятницького руху; ряд істориків називають пробудження «попередником пятидесятництва».

Під час пробудження в Уельсі покаялося понад 100 тисяч осіб. Бари у всій окрузі закрилися, на футбольні матчі ніхто вже більше не ходив, боржники приходили до кредиторов і віддавали борги трирічної давності, а на поліцейських ділянках відбувалися скорочення через відсутність роботи.

Історія трьох пробуджень

У цьому фільмі провідні Джон і Керол Арнотт розповідають про три великі пробудження в Північній Америці: пробудження в Браунсвілл, благословення в Торонто і вилив Духа в Містане.

Великі християнські пробудження

Документальний фільм, який в спокійному ритмі розповість про найбільші пробудженнях в історії Церкви. Заспокійлива музика, природні ландшафти і неймовірні історії.

Преображення міст / Transformation

Це серія документальних фільмів з двох частин, заснованих на реальних подіях. Фільми вражають масштабами. Це історії спасіння не окремо взятої родини або групи людей, це свідчення того як цілі міста зверталися до Бога, поверталися спиною до своїх гріхів, злодіянь і молили Ісуса змінити їх життя.

Після такого покаяння економіка, врожайність, рівень життя людей — все починає буквально на очах трансформуватися.

Остання Реформація. Початок

Фільм знятий за книгою Торбен Содергаарда, який виступив також продюсером картини. Насправді «Остання Реформація» — це цикл з 3 частин, і «Початок» — перша з них. Це картина про те, як в наші дні відбуваються чудеса з книги Діянь. Як учні Ісуса Христа сьогодні йдуть і виконують доручення з чудесами і знаменнями.

Пробудження в Есбері / A Revival Account at Asbury College

Історія пробудження в коледжі Есбері в м. Уілмор, штат Кентуккі, яке почалося молитвою групи з 6 підлітків і вплинуло на весь світ. Це документальний фільм, за участю тодішнього президента коледжу, Денніса Кінлі. Унікальні кадри з каплиці коледжу.

джерело: invictory.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: