5 чудових мультиків про відносини батьків та дітей з глибоким змістом

Іноді, щоб зрозуміти наскільки ми цінні один для одного не треба слів. Буває досить погляду, обіймів, і просто провести час разом і подивитися хороший мультфільм. Ми підібрали для вас 5 чудових мультфільмів про справжні цінності у відносинах батьків і дітей з глибоким змістом. Приємного перегляду!

  1. Пісочник

Приголомшлива короткометражка, в якій головний герой – пташка -пісочник. Пайпер ще маленька і не знає, що їжу потрібно добувати. Її мама вчить її як це робити своїм прикладом, підштовхуючи крихітку до води. Це розповідь про маленьку історії успіху з падіннями і злетами  до яких призводить правильне ставлення батьків.

https://youtu.be/6zFHgQKx52Y

  1. Ніколи не задавайся!

Відео розповідає нам історію про батька, який все життя готував і продавав сир та його дочку. Дівчинка ще з маленького віку допомагала татові. Вона разом з ним переживала радості і печалі, і особливо засмучувалася, коли той приїжджав з чергового конкурсу кулінарів без головного призу. Минув час, і батько побачив у чому його справжня перемога.

  1. Батько і дочка

Цей мультфільм фільм для дорослих, знятий 2000 року Майклом Дадоком де Уітом, отримав понад 20 престижних премій і нагород, в тому числі BAFTA і «Оскар» за кращий анімаційний короткометражний фільм. Дівчинка втрачає батька, але пам’ятає про нього все життя. Це історія про справжню любов.

  1. Місяць

Мультфільм був номінований на «Оскар» як кращий короткометражний анімаційний фільм.

Маленький хлопчик Бамбіно разом зі своїми татом і дідусем опівночі на дерев’яному човні відправляється в незвичайну подорож по океану: хлопчик вперше дізнається, якою незвичайною справою займається його сім’я. Тепер Бамбіно повинен вибрати шлях у житті: батька, діда або знайти свій власний.

https://youtu.be/YDZV5DZMt3w

  1. Точно так само

Короткометражний мультфільм «Alike» від двох іспанських аніматорів Daniel Martínez Lara і Rafa Cano Méndez – про те, чому ми вчимо дітей і на що вони приречені, якщо йдуть виключно «правильним» шляхом.

Робота вже удостоєна 64 нагород по всьому світу.

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *