Зустріч Асоціації Християнських Церков м. Черкаси та Черкаської області

headerimage gladkih

На зустрічі були присутні 17 осіб з них 7 – члени Асоціації.

Зустріч почалася зі спільної молитви. Депутат міської ради С. В. Гладких поінформував священнослужителів про ситуацію, яка складається в міській раді м. Черкаси у зв’язку зі спробою відправки у відставку виконавчого комітету міської ради м. Черкаси.

Священнослужителі висловили єдину думку про те, що у відповідності зі словами апостола Павла, Церква Христова відповідальна: “… чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, щоб провадити тихе й мирне життя в всякому благочесті й чистоті, бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові, Який хоче, щоб усі люди спаслися і досягли пізнання істини … ” (1Тім. 2:1-5) і запевнили депутата в тому, що в церквах будуть посилено молитися про керівників міста та області і про те, щоб вони усвідомлювали свою відповідальність перед Богом за народ, яким вони керують.

І. о. голови Асоціації Олександр Коваленко підняв питання про негативні і не правдивих публікаціях у ЗМІ інформації про деяких церквах – членах Асоціації в березні місяці цього року.

Одноголосно було прийнято рішення про підготовку відкритого заяви до всіх керівників Черкаської області про неприпустимість втручання ЗМІ у справи церкви і про неприпустимість розповсюдження ЗМІ не правдивої інформації про церкви під прикриттям реалізації права на свободу слова.

 

http://www.christ.ck.ua/?view=ass-13-04

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *