Як колишній наркоман покаявся і відкрив бізнес від Бога

«Більшість з нас прийшли до Бога через проблеми. Ми рятувалися від нестерпних обставин і не могли уявити собі, що у Бога є прекрасний план для нашого життя », — вважає Володимир Зеєль.

«Я був залежний від наркотиків і алкоголю одночасно. Вживав героїн з 1997 по 2003 роки. Одному тільки Богові відомо, що за цей час пережила моя дружина. Як вона винесла моє бандитське життя? Тричі вона рятувала мене від передозування … Не тільки Бог, але і я сам неодноразово чув її молитви », — розповідає Володимир.

Якщо сьогодні подивитися на цього ділову та успішну людину, його щасливу сім’ю, двох прийомних дітей, то складно уявити, що колись в житті Володимира було саме справжнє пекло. Вийти з якого йому допоміг Бог, люди в центрі реабілітації та служіння церков «Заповіт».

Радикальні зміни

Три роки тому разом зі своєю сім’єю він переїхав з холодного Норильська в чорноземну Рязань. Причиною для такого радикального кроку стала доленосна зустріч з єпископом Романом Бугаєм.

Ми знали один одного з дитинства. Росли на одній вулиці в Талнасі, потім навіть разом переїхали жити на іншу. Але в 1990-ті життя розвело нас по різні боки, і до 2000 року ми остаточно втратили один одного. В цілому ми не бачилися 12 років, за які Бог зробив чудеса в нашому житті. Ми обидва прийшли до Бога: Роман став єпископом, а я займався місіонерською служінням малим народам на Крайній Півночі.

Рома, це ти? Ти покаявся?

Зеля — бандит, і ти покаявся? Це чудо Боже!

Як колишній наркоман покаявся і відкрив бізнес від Бога

Володимир Зеєль і єпископ Роман Бугай. Дружба сім’ями!

Коли ця зустріч відбулася — я зрозумів, що Бог щось хоче змінити в моєму житті. В цей час я займався служінням, а дружина фактично тягла нашу сім’ю матеріально, працюючи в «Норильському нікелі». Але я розумів, що так довго тривати не може, у Бога є кращий план для нас.

Бізнес від Бога

На цій зустрічі з Романом Івановичем я отримав відповіді на багато своїх питань. Я побачив, що можна бути служителем і успішною людиною одночасно, що всі добрі обітниці Біблії можуть реально виконуватися в життях людей. Я побачив, як бізнес реально дає людям робочі місця, як вони отримують забезпечення для своїх сімей, як через бізнес люди приходять до церкви. Я побачив, як можна займатися бізнесом і служінням одночасно і що одне абсолютно не суперечить іншому.

Сьогодні Володимир разом зі своїм компаньйоном Олександром Кирьяновим є власниками мережі пекарень «Сочники». За короткий термін при духовному благословенні вони відкрили вже 10 власних пекарень і допомагають відкривати пекарні людям в інших містах.

Як колишній наркоман покаявся і відкрив бізнес від Бога

Хліб потрібен завжди

«Хтось сидить, чекає і думає, що робити. А хтось в цей час отримує одкровення від Бога. Наші пекарні — це одкровення не тільки для нас, але і для людей, що шукають відповідь від Бога про своє забезпечення», — вважає Володимир.

Примітно, що сама ідея пекарень «сочники» народилася у Олександра в молитві. Він отримав бачення, що хліб (дуже біблійний символ, яким Себе називав навіть Сам Христос) буде завжди затребуваний людьми.

источник: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: