Вже у 9 містах Черкащини розміщені християнсько-патріотичні Білборди

«Тому що з тобою я прожену ворожі загони, і з моїм Богом подолаю мури» Саме така цитата з Біблії поряд з фотографією воїна тепер висить у 9ти містах України. Про те це не єдині надписи: подяка Богу за те, що побачили новий день, прохання Бога про милість та інші християнсько-патріотичні Білборди роззмішені в 9-ти містах Черкащини. Наразі площі з таким змістом є в Черкасах, Каневі, Смілі , Кам’янці, Шполі, Ватутіному, Звенігородці, Тальному та Червоно -слобідській ТГ. Білборди розмістила громадська організація «Рух Реформації» за ініціативи християнських церков та кошти підприємців області.

«На мою думку в цей складний для України час важлива і матеріальна допомога, якою ми також займаємось, і моральна підтримка. На видному місці мають бути такі слова, які б несли світло, надію та віру в краще. І нам здається, що в цьому плані вони досить вдалі», – зазначив голова ГО «Рух Реформації» Валерій Бєляєв.

Раніше ми повідомляли, що протестантські церкви Черкащини приймають сотні біженців. Окрім того, християни активно долучаються до волонтерської роботи: плетіння сіток, збору допомоги армії, територіальній обороні та цивільним. Здають кров. Організували цех по пошиву бронежилетів та розгрузок. Зараз переробляють курятину у тушонку, аби відправити для бійців ЗСУ, тероборони та цивільним до Києва.

В той же час багато християн долучилися до територіальної оборони, серед них є і пастори.

Вже у 9 містах Черкащини розміщені християнсько-патріотичні Білборди Вже у 9 містах Черкащини розміщені християнсько-патріотичні Білборди Вже у 9 містах Черкащини розміщені християнсько-патріотичні Білборди Вже у 9 містах Черкащини розміщені християнсько-патріотичні Білборди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *