В Черкасах пройшов семінар для батьків та дитячих служителів

26 вересня в Черкасах відбувся семінар для тих, хто виховує дітей, або працює з ними. Спікери заходу керівник Християнської відкритої академії Ярослав Лукасик та Президент Міжнародного Інституту Реформації та Богословської освіти Брюс Андерсон. Організатор події ГО “Рух Реформації”.
“Семінар присвячений дуже важливим темам, викликам, які турбують всіх християн, а саме навчання наших дітей, передачі їм духовних істин і цінностей, в турботі про Україну. Наша країна після війни буде відновлюватися, тому семінар має допомогти батькам та дитячим служителям підготувати дітей до розвитку в новій Україні”, – зазначив голова ГО “Рух Реформації” Валерій Бєляєв.
Учасниками семінару були представники від протестантських церков Черкас та територіальних громад області. Брюс Андерс зазначив:
“Для мене Черкаси були дуже надихаючими, мотивуючими та яскравими. У групи християн, яка співпрацює тут найкраща робота, яку я бачив в Україні. І мені сподобалося бути частиною цього..
На зустрічі Ярослав Лукасик запропонував допомогти церквам наздогнати шкільну програму дітям. Для цього відкрити проект “Освіта дітей”:
“Це реально катастрофа, на навчання дітей вплинули локдауни, тепер війна, ціле покоління не доотримало знань, і це буди мати наслідки в їхньому житті і в житті нації, як такої. І ми, як церква, готові підставити руки, і на базі церков допомогти з навчанням.”
Семінар відбувся в приміщені церкви “Дім Євангелія”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *