В Черкасах планують ввести безплатні мультиспортивні гуртки в школах

Бадмінтон, фризбі та панна та футбол – це три з восьми видів спорту, які презентували вчителям фізкультури черкаських шкіл.  Асоціація Multisport запропонувала створити мультиспортивні учнівські гуртки при школах та міський спортивний клуб, про це  розказав лідер команди з мультиспорту Ілля Сутуга:

“Ми  надамо необхідний інвентар, а також фінансування, аби для дітей це було безкоштовно. 

На кожне заняття з мультиспорту розписаний план для вчителя. Окрім спорту, в гуртку обговорюватимуть такі поняття  дружба, підтримка, взаємоповага”.

В Черкасах планують ввести безплатні мультиспортивні гуртки в школах

На презентацію завітали 56 вчителів фізичної культури, з понад 20 шкіл міста. 

“Діти зараз часто вибирають гаджети замість спорту, іноді через те, що звичайні види спортивної діяльності приїлися. Думаю, щось нове, таке, як мультиспорт, може їх зацікавити”, – зазначила вчителька фізичної культури Світлана Похибко. 

“Я зацікавлена в тому, щоб в нашому місті були заняття з мультиспорту. Тому що, це  дає можливість дітям обрати свій вид спорту, розвиватися в різних напрямках, командних іграх та індивідуальних видах занять”, – зазначила  консультантка для вчителів фізкультури в центрі професійного розвитку педагогічних працівників Марія Глоба.  

В Черкасах планують ввести безплатні мультиспортивні гуртки в школах

До пропонованих занять входять такі види спорту, як доджбол, фролбол, корфбол, бадмінтон, диско-гольф, регбі, фризбі, панна футбол. Ці види спорту давно практикують в Європі, зазначає Ілля Сутуга.

В Черкасах планують ввести безплатні мультиспортивні гуртки в школах В Черкасах планують ввести безплатні мультиспортивні гуртки в школах В Черкасах планують ввести безплатні мультиспортивні гуртки в школах

Поки що заняття з мультиспорту в Україні  є лише в Хмельницькому, адже там пройшов пілотний проект.  В планах на наступний рік, окрім Черкас,  запровадити гуртки в  Запоріжжі, Дніпрі Одесі, Львові, Мукачево, Чернівцях та Києві. Проводити регіональні, загальноукраїнські змагання, а також відправляти дітей за кордон.  

В Черкасах планують ввести безплатні мультиспортивні гуртки в школах

Тренінг – семінар  відбулась за підтримки Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР з ініціативи  ГО “Долаючи бар’єри” та  ГО “Рух Реформації”. 

“Ця праця, щоб виховати покоління людей, патріотично налаштованих, фізично здорових, які допоможе дітям стати цілісними, здоровими громадянами нашої країни”. – зазначив   Голова ГО Рух Реформації Валерій Бєляєв”

“Такі заняття будуть корисні для наших дітей, оскільки вони у цей нелегкий час зможуть підтримати їх і фізично і морально”, – зазначив голова ГО “Долаючи Бар’єри” Олександр Павленко.

 

В Черкасах планують ввести безплатні мультиспортивні гуртки в школах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *