У Черкасах відзначили рятувальників, які витягли з води 74-річну пенсіонерку

DSC01171

Є люди в Черкасах, які гідні поваги. І такими виявилися робітники комунального підприємства «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба»:  Мак Сергій (21 рік),  Максимченко Максим (24 роки) та  Остапчук Антон  (21 рік). Побачивши потопаючу в Дніпрі літню жінку, якою виявилася Ірина Костянтинівна Левченко 74 років, безстрашні молоді хлопці не розгубилися і кинулися в річку. Разом з директором Сергієм Микитченко вони дістали літню жінку з води, надавши їй першу допомогу.

Man in water
Вітаючи мужніх рятувальників, Віктор Федорович Білоусов, який є секретарем міської ради, сказав їм щирі слова подяки за професіоналізм та оперативність.
За його словами, гірко стає, коли дізнаєшся з ЗМІ про нещасні випадки на воді. Але існують і щасливі винятки, як, наприклад, у випадку з Іриною Костянтинівною.
Сергій Нікітченко розповів, що трагедія відбувається тоді, коли люди не дотримуються елементарних заходів обережності, вживають перед купанням алкоголь або наркотики. А ще нерідко тонуть діти, яких батьки залишають без нагляду.

http://www.rada.cherkassy.ua/ua/newsread.php?view=5687&s=1&s1=17

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *