У Черкасах навчатимуть безпечно подорожувати

Акція «Подорожуй безпечно» відбудеться у Черкасах. Все – аби привернути увагу містян до проблеми торгівлі людьми та попередити такі ситуації на території України й області зокрема. Приурочили акцію до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, що відзначатимуть напередодні – 30 липня.

20431381_818235165012479_1111497607647273197_n

Захід у місті проводить ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» у партнерстві з Агентством ООН з міграції за кошти Державного Департаменту США. Організатори зауважують, що основне завдання акції – акцентувати увагу на підвищенні актуальності проблеми торгівлі людьми в сучасних умовах, а також підвищити обізнаність населення щодо питань торгівлі людьми та безпечної міграції.

Так у понеділок, 31 липня, на Соборній площі Черкас з 16:00 до 19:00 для містян функціонуватимуть різні станції, на яких надаватимуть інформацію та консультації спеціалісти відповідних організацій: Центру безоплатної правової допомоги, поліції, управління у справах сімї, молоді та спорту, міграційної, центру зайнятості, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, юстиції та фахівці громадської організації. Також на Соборній площі у межах акції діятиме фотозона, на якій працюватиме відомий український фотограф Олексій Бадер, чиї світлини можна буде потім знайти у соціальний мережі «Facebook» на сторінці організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *