Священнослужителів, які прибули на острів Зміїний з ціллю допомогти постраждалим, взяли у полон російські військові

Священнослужителі Василь Вирозуб, Олександр Чоков та їх помічники, відреагували на новину про те, що серед наших захисників на острові Зміїний можуть бути загиблі та поранені і негайно рушили на допомогу. Вони відправились до острова на цивільному судні МПРС “Сапфір”, з гуманітарною допомогою.

Але благим цілям християн перешкодили російські військові, які захопили їх у полон. Військово-Морські сили Збройних сил України вимагають від РФ негайного звільнення незаконно захоплених громадян України.

«Звертаємось до світової спільноти, до вірян усіх церков з проханням вжити усіх можливих заходів впливу на РФ задля повернення наших громадян» – заявляють ВМС ЗС України.

ВМС ЗС України зазначили, що незаконне захоплення цивільного судна – некомбатанта, що не здійснювали жодного військового завдання, є порушення правил і звичаїв війни, міжнародного гуманітарного права.

Щодо морських піхотинців та прикордонників з острова Зміїний, то всі вони живі та здорові, однак також перебувають у полоні.

“Підсумовуючи сказане, хочемо додати, ворог вкотре продемонстрував свою сутність. І знов довів, що віри і правди в його діях і словах немає. А своїх побратимів ми чекаємо з нетерпінням і всією душею” – йдеться в повідомленні ВМС ЗС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *