Священик в зовнішності бомжа – перевірка на християнство

getImageCA0XV9GU
Церква кількістю в десять тисяч чоловік очікувала головного пастора , Єремію Стеепек . Перед початком служіння віруючі перемовлялися між собою в передчутті радісної події , деякі заходили в будівлю.
– Подайте Христа ради на хлібець – почувся голос жебрака.
– Як же погано одягнений ця людина ! – Сказали дівчата , що стояли неподалік. – Мало що у нього на думці. У чесноті треба бути розважливими . А то витратить на випивку.
Людина задумалася . Він бачив , що ніхто з тих, кто називає себе християнами , не подав йому грошей, а привіталися тільки троє. Увійшовши в святині , жебрак і тут зустрів несхвальне ставлення – сісти попереду не дозволили, і довелося задовольнятися місцем на останньому ряду .
– Вітаю вас , – звернувся незнайомець до сидячим поруч. Відповіддю були лише холодні , осудливі погляди .
Почалося служіння . Співав хор, звучали оголошення .
– Ми хотіли б представити вам нового пастора Єремію Стеепека , – повідомили старійшини. У залі пролунали оплески. Всі очікували побачити представницьку людину , імідж якої відповідає покладеній на нього місії . Але що це? З останньої лавки піднімається … той самий бездомний , який вранці на вулиці просив милостиню і направляється до кафедри .
– Куди він йде ? – чувся шепіт навколо .
– Та це ж … Невже ? ! Це ж сам новий пастор!
Єремія Стеепек підійшов до вівтаря , взяв мікрофон і почав читати :
«Тоді скаже Цар тим , хто праворуч Його : прийдіть , благословенні Отця Мого , наслідуйте Царство , уготоване вам від створення світу, бо я голодував , і ви дали Мені їсти, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником був, і ви прийняли мене, був нагий , і ви одягнули мене, був хворий, і ви відвідали мене , у в’язниці був , і ви прийшли до Мене . Тоді праведники скажуть Йому у відповідь : Господи! коли ми бачили Тебе голодним , і нагодували ? або спраглим , і напоїли ? Коли ми бачили Тебе мандрівником і прийняли? або нагим , і одягли ? коли ми бачили Тебе хворим , чи в в’язниці , і прийшли до Тебе ? І Цар скаже їм у відповідь : істинно кажу вам: що ви зробили одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили. Тоді скаже й тим , хто ліворуч : Ідіть від Мене , прокляті , у вогонь вічний , уготований дияволу і ангелам його. Бо я голодував , і ви не дали Мені , прагнув і ви не напоїли Мене, мандрівником , і не прийняли Мене , був нагий , і не одягнули Мене, слабий і в в’язниці і Мене не відвідали . Тоді й вони скажуть Йому у відповідь : Господи ! коли ми бачили Тебе голодним , або спраглим , або мандрівником , чи нагого , чи недужого , чи в в’язниці і не послужили Тобі ? Тоді скаже їм у відповідь : істинно кажу вам: що ви не зробили цього одному з менших цих , Мені не вчинили! ».
Пастор відклав Біблію , подивився на віруючих і розповів , як гірко йому було в той радісний для парафіян ранок. Він ділився своїми переживаннями , і сором буквально спалював християн , які не побажали допомогти ближньому . На жаль , прислів’я « зустрічають по одягу » довело свою істинність навіть серед тих , де все має відбуватися всупереч усталеним мирським законам. Багато покаянь прозвучало на цьому незвичайному служінні , а Єремія завершив свою проповідь такими словами: “Сьогодні я бачу зібрання людей , а не церкву Ісуса Христа. У Господа достатньо людей , але мало учнів … Коли ВИ вирішите стати учнями? ”
А як би вчинив кожен з вас , опинившись в подібній ситуації?

За матеріалами: viranadiylybov.blogspot.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *