“Сосновий бір” – чудовий санаторій для дітей

санаторий сосновый бор

На околиці лісу, в місті Черкаси розташувався багатопрофільний дитячий санаторій «Сосновий бір», куди вже багато разів з’їжджалися дітлахи віком від 7 до 17 років, щоб відпочити, набратися сил, отримати чудову можливість поправити здоров’я.
Тут, серед зелених сосен, по-справжньому легко дихається – свіже повітря, чиста екологія сприяють швидкому одужанню дітей від захворювань органів дихання, травлення, опорно-рухового апарату та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.
Саме з цією метою руками умілих професіоналів і створені три відділення: пульмонологічне, ортопедичне і гастроентерологічне. Хлопці мають можливість і масаж відвідувати, і електрогрязі, і соляну шахту, і УВЧ, і ЛФК, і лазер, і парафін, і інгаляції, і процедури ароматерапії і багато інших. Нижче наведено методи діагностики та лікування в санаторії.
Методи діагностики:

– Клінічні, біохімічні та ультразвукові обстеження; постановка проб з алергенами, визначення функції зовнішнього дихання; електрокардіографія;
– Іридодіагностика;
– Рентгенологічні обстеження;
– Консультації фахівців обласної лікарні відповідно до медичних показань;

Методи лікування:

– Застосування загальнозміцнюючих засобів;
– Корекція імунітету;
– Лікувальна фізкультура, масаж;
– Фізіотерапевтичне лікування (інгаляції, лазеро-, гідро-, фіто-, аеро-, іоно-терапія, електро-і теплопроцедури)
– Фітоаромотерапія, коктейлі, мінеральні води;
– Камера штучного мікроклімату (“шахта”)
– Нетрадиційні методи – голкорефлексотерапія, гомеопатичні засоби;
– Грязелікування;
– Санація ротової порожнини.

Санаторий Сосновый бор будни

А для тих, хто приїжджає до санаторію в той час, коли вже в розпалі навчальний рік, передбачено навчання в школі І-ІІ ступенів, де талановиті викладачі першої, другої та вищої квалікаціонних категорій щодня впродовж чотирьох уроків намагаються вкласти знання в дітей.
Унікальний навчальний заклад має свою особливість – за короткий термін для його вихованців необхідно створити відповідні умови як для навчання, так і для оздоровлення. З цією метою налагоджена робота всього педагогічного колективу і передбачено матеріально-технічне та методичне забезпечення.
Ефективне лікування в санаторії спільно з шестиразовим харчуванням, куди входять необхідні лікувальні дієти, – запорука успішного одужання школярів. Вдячні батьки вже не раз переконувалися в цьому. Ось деякі з позитивних відгуків.
Анастасія – Умань, 21 липня 2013:
«Санаторій – просто супер! Дуже за ним сумую. Їхала – плакала. І не тільки я. Дуже хочу повернутися назад, в той самий заїзд, дуже прив’язалася до всіх … »

Серьога, 18 червня 2013:
«Був два рази в санаторії. Не знаю, як кому, а мені там дуже сподобалося. Раджу його всім».
Отже, позитивна динаміка санаторію – у наявності! Тому варто спробувати батькам на деякий час влаштувати своїх чад у це мальовниче місце. А чому б і ні?

Адреса санаторію «Сосновий бір» м. Черкаси, вул. Мечникова, 25 тел. (047) 37 -93-35.
http://zdrav.ck.ua/?article=178 офіційний сайт

One thought on ““Сосновий бір” – чудовий санаторій для дітей

  1. Мені дуже сподобалося в першому корпусі. Ігрова кімната, палати дуже гарні і затишні як усправжній казці. Завела багато друзів. Медперсонал добрі і лагідні як справжні феї. Все супер , супер, супер. Обовязково приїду ще раз!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *