Щаслива християнська сім’я: беремо приклад з Ісуса

Всі ми хочемо, щоб наші сім’ї були щасливими, а от що для цього потрібно робити і як правильно поводитися – читайте далі

Під час свого земного служіння Ісус підкреслював, що шлюб має бути вічним зв’язком.  Якщо члени сім’ї будуть застосовувати біблійні принципи, то зможуть уникнути способу мислення та поведінки, що становили б загрозу для їхнього подружжя або могли б позбавити щастя їхню сім’ю . (Матв. 5:27—37; 7:12).

Бог призначив чоловіка  бути головою сім’ї,  подібно як Ісуса — Головою Церкви.  Апостол Павло казав: «Чоловік — голова дружини, як і Христос — голова Церкви, Сам Спаситель тіла! Чоловіки, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і Віддав за неї Себе.»  (Еф. 5:23, 25)  Як бачимо, своїм ставленням до учнів Ісус подав християнським чоловікам приклад, як їм обходитися з дружинами.

Чоловік шануватиме свою дружину, якщо, наприклад, братиме до уваги її погляди і почуття, перед тим як приймати рішення,  що вплинуть на їхню сім’ю. Скажімо, рішення можуть стосуватися переїзду, зміни роботи або повсякденних справ, як-от проведення відпустки чи планування сімейного бюджету в часи економічної нестабільності. Оскільки це вплине на всю сім’ю, то чоловік поведеться мудро і по-доброму, якщо зважатиме на думку дружини. Тоді він зможе прийняти врівноважене і помірковане рішення, а дружині буде легше підтримати свого чоловіка, як голову . Християнин, який шанує дружину, здобуває не лише її любов і повагу, але й, щонайважливіше, схвалення Господнє.

EmtEHlKv-cc

Натомість, дружині, також, потрібно глибоко поважати свого чоловіка.

Християнки вбачають в Ісусі досконалий приклад підкорення владі. Наскільки ж відрізняється Ісусів погляд на владу від погляду першої жінки! Єва не стала для жінок взірцем. Над нею був призначений голова, однак Єва не підкорилася цьому устрою. Вона не прийняла настанов, які Адам передав їй.

Єва була обманена, але вона мала б порадитися зі своїм чоловіком, а не  слухатися голосу, який, здавалось, розповідав їй про те, що «відає Бог». Натомість вона повелася зухвало, покерувавши і своїм чоловіком.

Християнській дружині варто наслідувати Ісуса, підтримуючи головування свого чоловіка.

Бог бажає для людей найкращого. І, навіть, будучи недосконалими, ми можемо отримувати чимало радості в житті. Ісус навчав духовних істин, які приносять людям щастя. Більш того, він показав своїм учням найліпший шлях, а також Сам подав приклад, як зберігати поміркованість і вести врівноважене життя. Усім нам, незалежно від нашої ролі в сім’ї, варто йти слідами Ісуса. Отже, чоловіки, жінки, батьки і діти, наслідуйте Ісусів приклад! Якщо ви дотримуєтесь вчень Ісуса і берете з нього приклад, то ваша сім’я буде дійсно радісною і щасливою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *