Рятуємо життя черкащанці разом

У всіх людей у той чи інший період життя трапляються труднощі, проте не завжди нам вдається з ними впоратися. У Черкасах така проблема також, є, проте небайдужі та активні вигадали креативний спосіб збирати гроші для допомоги тим, хто цього потребує у вигляді аукціону побачень.

фото (1)

Умови аукціону прості: гроші, які ви платите за приємне спілкування з дівчиною за чашечкою кави в кафе або в парку йдуть на добру справу. А ви вбиваєте одразу, як кажуть, двох зайців: і добру справу зробили,й особисте життя влаштували або знайшли гарного друга. Уже не вперше у Черкасах планують провести подібний аукціон. Раніше таким чином уже вдалося зібрати кошти на лікування черкащан. Цього ж разу основна мета — допомогти скоріше одужати матері двох дітей Олені Казановській.

фото (2)

“Своїми лотами ми хочемо врятувати життя матері двох дітей, Казановській Олені Вікторівні, яка знаходиться в “Онкологічному Диспансері” Черкаської Обласної Ради”, – розповідають організатори та учасники проекту.

У жінки четверта стадія раку. Вражені легені, ключова кістка, лімфовузли та важливі судини. Потрібне довготривале та дороге лікування хіміотерапією. Олені призначили 8 курсів лікування, на які потрібно близько 400 000- 500 000 грн. Таких грошей у матері, що виховує двох дітей, немає. Удома Олену чекають діти: сарший син Марк та донька-семикласниця. Вони просять усіх небайдужих допомогти їхній матусі швидше одужати і повернутися додому.

документи (3)

 

документи (1)

 

документи (2)

“Кожен із вас має можливість внести свій вклад у благодійність. Все залежить тільки від вашого бажання” – закликають організатори аукціону.

 

Ми ніколи не знаємо звідки до нас прийде біда, чи зможемо ми з нею впоратися і в кого доведеться просити допомоги. Тож, сьогодні, коли у вас немає проблем і ви маєте міцне здоров’я — не лінуйтеся допомагати своїм землякам. Бо як хочете, щоб до вас ставилися люди — так ставтеся до них і ви!

 

Реквізити Приватбанку 5168 7572 0023 6901 на Казановську Олену Вікторівну або 5168 7559 3165 0440 на Казановського Марка Віталійовича.

Стаття написана з дозволу сина Олени Марка

Фото та документи: Казановський Марк

Автор: Надія Нестеренко

Джерело: © www.cherkassy.today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *