Протестантські церкви черкащини прийняли понад 600 біженців, а ще ш’ють броніки, збирають допомогу та записуються у тероборону

З Харківської, Сумської областей, Києва, Краматорська та Слов’янська – черкаські протестантські церкви приймають всіх українців, які мають у цьому потребу. Наразі, прийняли понад 600 біженців. Людей розміщають по таборах, базах відпочинку, церквах та у домівках прихожан. Власними силами забезпечують всім необхідним: речами, харчуванням та медикаментами.

Окрім того, християни активно долучаються до волонтерської роботи: плетіння сіток, збору допомоги армії, територіальній обороні та цивільним. Здають кров. Організували цех по пошиву бронежилетів та розгрузок. Зараз переробляють курятину у тушонку, аби відправити для бійців ЗСУ, тероборони та цивільним до Києва.

Протестантські церкви черкащини прийняли понад 600 біженців, а ще ш’ють броніки, збирають допомогу та записуються у тероборону

В той же час багато християн долучилися до територіальної оборони, серед них є і пастори.

«Настрій у нас бойовий, ми не здаємося і робимо все можливе аби ворог не зайшов в наші міста і села. Працюємо над тим, щоб перемогти якомога швидше. Християни зараз надзвичайно активні: записуються в батальйони тероборони, приймають біженців, займаються волонтерською діяльність та допомагають потребуючим хто чим може», – зазначив голова ГО «Рух Реформації Валерій Бєляєв.

Служіння в протестанських церквах проходять зараз у штатному режимі.

заглавне фото носить іллюстративний характер. джерело: bbc.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *