Прем’єр-міністр Великої Британії подякував християнській благодійній організації за її діяльністю в Україні

З початку повномасштабної війни European Mission Fellowship зібрала понад 2 мільйони фунтів стерлінгів. Усі гроші використовуються «на гуманітарну підтримку з сильною євангельською спрямованістю та мотивацією»

Прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак направив вітального листа невеликій християнській благодійній організації, що базується в країні, за збір майже 2 мільйонів фунтів стерлінгів (понад 2,3 мільйона євро) для України. Про це повідомляє Evangelical Focus.

Після російського вторгнення в Україну майже два роки тому European Mission Fellowship (EMF) звернулася із закликом зібрати 50 000 фунтів стерлінгів, щоб допомогти своїм українським працівникам у вирішенні величезних потреб, які в них виникли.

До кінця березня 2023 року було зібрано 500 000 фунтів стерлінгів. Нещодавнє поновлення заклику EMF зібрало понад 50 000 фунтів стерлінгів лише за кілька тижнів, а загальна кількість пожертв на цей момент перевищила 2 мільйони фунтів.

Зусилля тривають, оскільки наближається друга річниця війни в країні, де близько 17,6 мільйона людей потребують допомоги та 3,67 мільйона внутрішньо переміщених осіб (за даними ООН), де євангельські церкви залишаються на «передовій» для допомоги тим, хто цього найбільше потребує.

Усі зібрані гроші було передано 12 церквам та партнерським організаціям EMF в Україні та сусідніх державах.

Кошти були використані на різні потреби, такі як їжа, ліки, ковдри та транспорт, а також на підтримку тих, хто намагається забезпечити притулок і комфорт своїм місцевим громадам у ці важкі часи.

«Робота всіх наших церков та партнерських організацій зосереджена на наданні гуманітарної підтримки українському народу – переважно переміщеним особам або біженцям – але завжди з сильною євангельською спрямованістю та мотивацією», – зазначають співробітники EMF.

Вони «намагаються надати цим партнерам якнайбільше свободи у використанні коштів, які ми надсилаємо, за умови, що вони будуть повністю використані на євангельську підтримку цивільного населення України».

Певні співробітники EMF змогли відвідати країну на початку 2023 року, щоб зустрітися з деякими із своїх «знайомих».

«Найбільшим досвідом було те, що люди так самовіддано працювали на передовій і були вдячні християнам за постійну підтримку», — сказав Мартін Тетхем, менеджер проекту EMF в Україні.

Під час цього візиту вони також мали змогу зустрітися з місцевими чиновниками та керівниками, які висловили щиру подяку людям, що зробили пожертвування.

Через депутата від Лестершира Джейн Хант ці вітання були передані прем’єр-міністру Великобританії Ріші Сунаку, що спонукало його написати благодійній організації, аби подякувати за її зусилля.

European Mission Fellowship, християнська благодійна організація, що базується в графстві Лестершир, Англія, працює по всій Європі вже понад 60 років, навчаючи, підтримуючи та оснащуючи євангельські церкви та церковних лідерів.

джерело: evangelicalfocus.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *