Патрік Мабілог: чотири запитання християнському подружжю

Патрік Мабілог – християнський письменник, тренер у сфері лідерства, у своїй статті пропонує чотири запитання подружжю, чий шлюб переживає труднощі. Патрік Мабілог: чотири запитання християнському подружжю

Автор повідомляє, що справжній Божий задум для шлюбу побудований на двох нерозлучних людях, чиї відносини процвітають, прославляють Бога і приносять задоволення не лише сімейній парі, але і людям навколо них. Однак не секрет, що кожен шлюб проходить важкі часи і переживає певні проблеми. У наш час міцність і святість шлюбу часто ставиться людьми під сумнів.

Ніхто нікому не обіцяє, що буде легко, але Бог обіцяє, що ми можемо відчувати радість і задоволення у шлюбі.

Зустрічаючись із проблемами у сім’ї, подружжя саме вирішує, чи будуть двоє люблячих людей зростати у коханні одне до одного, а чи почнуть віддалятися. Ось чотири запитання, які подружжю потрібно поставити самому собі.

Яка наша ситуація в реальності?

Потрібно зрозуміти, у яких сферах вашого подружнього життя є незгода між вами і партнером у шлюбі, чи є проблеми, які потребують вирішення. Вирішення проблеми починається з визнання, що проблема існує. Якщо не звертати уваги на проблеми, ігнорувати їх, то тоді вони будуть накопичуватись і викликати набагато більші проблеми у майбутньому.

Чи є Бог у вашому шлюбі?

Христос має бути в центрі всього, що робить людина. Він має бути головним у всіх наших вчинках.

Бог так задумав шлюб, що маємо потребу у зовнішньому джерелі любові. І чим ближче людина до Бога, тим кращими будуть стосунки між чоловіком і дружиною. Адже є арбітр, є авторитет, якого обоє хочуть слухати і зважати на Його волю і бажання. Тому люди, які довіряють свої стосунки Богу, мають менше конфліктів, або правильно їх вирішують.

Чи прикладаю я зусилля, щоби послужити моєму партнеру?

Хтось може подумати, що дружина не достатньо служить йому. Таким людям варто запитати самих себе: а ви самі достатньо і безумовно служите своїй дружині? Взаємність дуже важлива, але комусь прийдеться першому почати служити і стати каталізатором позитивних змін у житті вашої сім’ї. Патрік Мабілог: чотири запитання християнському подружжю

Що я можу змінити, щоб мій шлюб став кращим?

Перш ніж очікувати, що зміниться мій чоловік, або дружина, потрібно змінитися самому. Ви можете контролювати дії, відношення і стиль мислення інших людей, навіть ваших чоловіків чи дружин, але ми несемо відповідальність за свої власні дії і своє мислення.

Коли беремо відповідальність за власні зміни і дозволяємо Богу працювати в серці нашого пантера, тоді і ми змінюємося на краще, і кращим стає наш шлюб.

ieshua.org 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *