Пастора з Рівненщини нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Президент України нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня пастора з Рівненщини Володимира Бричку

Багато років він служить старшим пресвітером Церкви християн віри євангельської села Карпилівка та єпископом УЦХВЄ.

Протягом всієї війни з 2014 року він служив волонтером, відправив незліченну кількість гуманітарних вантажів на схід України, згуртовував вірян і загалом односельців для допомоги війську та цивільним. Майже 10 років пастор продовжує служити гуманітарною допомогою та вже був нагороджений медаллю «Слава Рівненщини», медаллю «За патріотизм до України» та відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», пише c4u.org.ua.

Після початку повномасштабного вторгнення 67-річний пастор-волонтер евакуював до 2 тисяч людей — від немовлят до пенсіонерів. Він зі своєю командою здійснив просто неймовірні рятівні поїздки до Ворзеля та інших міст Київщини, де тривали бої.

Торік в інтерв’ю ТСН Володимир Бричка розповідав про дивовижну евакуацію будинку для літніх людей та дитячого будинку: «Це дитячий будинок ми забирали. Ми просто брали випадкових людей, щоб вони тримали. 52 немовлят і малюків до 3 років вивозили з Ворзеля. Голодні і холодні, близько місяця прожили під російськими обстрілами».

Також після звільнення Херсонщини він організував бригади будівельників для відбудови сіл.

Протягом останніх п’яти років Володимир Бричка очолював Департамент сімейного служіння УЦХВЄ. Пастор має своїх 12 дітей та 2 всиновлених та 43 онуків. Ще до війни він багато років служив пресвітером, а також здійснив місіонерську поїздку в Індію.

джерело: https://sobor.com.ua/news/orden

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *