Пастор Девід Йонг Чо помер на 86-му році життя

Засновник церкви Повного Євангелія Еийдо, найбільшої церкви в світі, помер 14 вересня в 7:13 ранку в лікарні Сеульського національного університету.

Девід Йонг Чо – людина, яка заснувала наметову церкву в Сеулі в 1958 році, яка виросла до 800 000 членів і стала найбільшою церквою в світі.

Пастор Чо народився в Ульсані, Кенсан-Намдо, в 1936 році і звернувся до Христа через друга своєї старшої сестри.

У 1956 році він вступив в теологічну семінарію Повного Євангелія і почав спільне пасторське служіння з п’ятьма віруючими Теджо-дон спільно з євангелістом Чхве Джа-силом, з яким познайомився в тій же школі.

У міру того як число членів церкви росло, він побудував церкву на ділянці площею 10000 квадратних метрів в Евідо, Сеул, який в той час був піщаною рівниною.

У 1979 році церква налічувала 100 000 членів, в 1981 р – вже 200 000, в 1984 р – 400 000, 700 000 в 1992 р

У травні 2008 року пастор Чо передав відповідальність голови пастору Йонг Хун Лі і з тих пір був старшим пастором.

Вийшовши на пенсію з посади голови церкви, пастор Чо організував «Рух за щастя» в благодійному фонді Йонгсан Чо Ен, щоб надавати економічну і медичну допомогу вразливим групам, таким як діти, підлітки, літні люди, інваліди та люди з країн.

У липні минулого року пастор Чо переніс операцію в лікарні Сінчхон Северанс в Сеулі через крововилив в мозок і був переведений в лікарню Сеульського національного університету для стаціонарного лікування. Він також не зміг бути присутнім на похоронах своєї дружини Кім Сон Хе, яка померла в лютому.

Девід Йонг Чо написав безліч книг, серед яких двотомник «Четвертий вимір», «Святий Дух – мій старший партнер», «Молячись з Ісусом», «Більше ніж Числа», а також «Молитва – ключ до відродження».

джерело: inlight.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *