Освіта вдома. Що це?

Семінар «Освіта вдома. Що це?»

відбувся у Черкасах

за сприянням

УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ

 ДОМАШНЬОЇ ОСВІТИ

Домашня освіта в Україні набирає все більшої популярності. Тільки в Черкасах на початку цього року відбувся другий семінар для батьків, які мають бажання навчати своїх дітей за межами школи у комфортній домашній атмосфері.

«Суттєві переваги чекають на «хоумскулерів», – стверджує Андрій Євтушенко – один із організаторів «Української асоціації домашньої освіти». Сім років поспіль разом з дружиною Яною вони навчають трьох доньок вдома і мають позитивні результати.

Як правильно організувати навчальний процес, засвоїти «складні» науки і не розгубитися під час ДПА та екзаменів, розповідала Яна Євтушенко. Вона відповіла на питання чим і як стимулювати непосидючих учнів до сумлінної праці над уроками, навчити їх ефективно використовувати власний час.

Неабияку цікавіть викликала тема соціалізації дітей, які опановують предмети в родинному колі. За статистикою, проведеною в США, такі діти на 30% краще здають екзамени, а також мають високий рівень комунікабельності. Оскільки вивільнений час вони використовують на додаткові гуртки, спортивні секції, музичні заняття тощо.

Юридичні аспекти домашньої освіти в Україні висвітлив юрист Юрій Плювака. Він дав перелік законів, що регулюють дану сферу, пояснив схему оформлення на екстернат та дистанційну освіту.

Завершився семінар виступами батьків, які на даний момент навчають своїх дітей дома. Так, наприклад, Дмитро Толкачов – батько 12 дітей, уже має двох випускників, що отримали атестати.

Передивитись семінар можете за посиланням.

11.02.2017 р.                                                                         Наталка Грачова

Організатори семінару
Організатори семінару
Евтушенко Андрій і Яна
Евтушенко Андрій і Яна

Відео репортаж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *