Науковці виявили зону мозку, що відповідає за духовність та релігійність

Учені знайшли у головному мозку нервову мережу, яка відповідає за подолання страху, управління болем, за альтруїстичну поведінку. Дослідники заявляють, що саме ця ділянка відповідає за духовність та релігійність

Зі слів дослідників, духовність тісно пов’язана з нервовими тканинами. Вчені висловили здивування, адже не очікували, що в мозку може бути така ділянка.

Виявлено цей зв’язок між духовністю і нервовими тканинами завдяки методиці створення пошкодженої мережі, яка дозволяє порівнювати поведінку людей з певними нервовими мережами по розташуванню пошкоджених ділянок.

В ході експерименту було взято опубліковані дані 88 пацієнтів, які мали операції на мозку. Пацієнтів попросили пройти анкетування, щодо духовності до і після операції.

Потім науковці підтвердили це припущення за допомогою інших 100 учасників, які отримали поранення під час війни у В’єтнамі, їх теж анкетували. 30 осіб з 88, повідомили про зростання духовного почуття до операції й 29 повідомили, що після операції відбулося зниження духовності, інші 29 не побачили відмінностей.

Вчені, які досліджували це питання, дійшли висновку, що духовні вірування мають глибоке коріння у тій ділянці мозку, яка відповідає за важливі функції нашого організму.

джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *