“Молимось, діємо, переможемо”, – в Черкасах відбувся 6-й молитовний сніданок

В Черкасах, 29 грудня  вшосте пройшов обласний молитовний сніданок. На заході читали місця Святого писання та молилися за перемогу України. Заради цього зібралися  представники виконавчої влади,  депутати обласної та міської ради, представники громадських організацій, освіти, військові, волонтери, підприємці, капелани  та священнослужителі. Організатори сніданку – Черкаська обласна Рада Християнських церков та ГО Рух Реформації за участі християнських церков міста. 

“Молимось, діємо, переможемо”, - в Черкасах відбувся 6-й  молитовний сніданок

“Ми збираємося для того, аби консолідувати свої зусилля навколо нашого спільного майбутнього. Разом ми звертаємося до Бога, щоб заручитися Його підтримкою для захисту та добробут нашої країни”,- зазначив координатор молитовних сніданків в Черкасах, голова ГО “Рух Реформації”, пастор Валерій Бєляєв.

Під час заходу духовні пісні виконував камерний хор “Канон”, хор дітей з дитячих будинків сімейного типу, гурт щ міста Канева та інші виконавці. Завершувалися молитви за подолання демографічної кризи та корупції, відновлення економіки та обороноздатності країни, мудрості для керівництва, благословення для військових, медиків, капеланів, волонтерів, партнерів України. Окремо помолилися за перемогу у війні.

“Молимось, діємо, переможемо”, - в Черкасах відбувся 6-й  молитовний сніданок

Міський голова Анатолій Бондаренко також доєднався до заходу: “Молимося за Україну, віримо, і впевнений, що Україна переможе!”.

 Під час заходу пластуни передали всім присутнім Вифлеємський вогонь. На завершення всі хором зачитали молитву “Отче наш”

“Молитовні сніданки дуже важливі, бо вони мають на меті об’єднати в спільній молитві, за тих, хто будує, за тих, хто допомагає, за тих, хто відвойовує нашу країну. І молитва до Бога має реальну силу”,- зазначив отець Станіслав Інжиєвський Римо-Католицької церкви.

“Молимось, діємо, переможемо”, - в Черкасах відбувся 6-й  молитовний сніданок

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *