Молитовний сніданок: у Черкасах християни дякували Богу за 30 років незалежності і свободи

28 травня в приміщенні Черкаської обласної філармонії пройшов  молитовний сніданок.  Назвали подію “зо років служіння Богові та людям”, на честь тридцятиліття незалежності України. До заходу долучилися представники культури, виконавчої влади,  депутати обласної та міської ради, представники громадських організацій, освіти, військові, волонтери, підприємці та священнослужителі. Організатори заходу – ГО Рух Реформації та Черкаська обласна Рада Християнських церков.

Молитовний сніданок: у Черкасах християни дякували Богу за 30 років незалежності і свободи

“Найважливіша цінність молитовних сніданків в тому, що вони підкреслюють важливість духовної складової в суспільному житті. Також це консолідація людей із різних сфер для спільного благах. Ми знаходимо на молитовних сніданках однодумців, тих людей, які стають нашими партнерами в служінні. Також разом ми формуємо фокус  на те, що потрібно зробити для нашого суспільства, щоб стало краще в нашій державі”, – зазначив голова ГО Рух Реформації, координатор ГС “Всеукраїнський Собор” в Черкаській області  Валерій Бєляєв.

Під час молитовного заходу виконавці співали християнські пісні. Священнослужителі читали Біблію на загал, а також разом з усіма присутніми, молилися за Україну та область.  Своїми думками

на заході  подівся голова Черкаської ОДА Олександ Скічко. Він запропонував провести молитовний сніданок з великою кількістю людей.

“Я пропоную  зробити масовий молитовний сніданок до тридцятиріччя України. Мені здається це буде велика сила, і це  буде гарний приклад єдності. У нас немає майданчику на 5 тисяч людей, проте у нас є стадіони. І я з свого боку допоможу знайти спонсорів, техніку на це все. Тому що мені здається, що це було б добре”.

Молитовний сніданок: у Черкасах християни дякували Богу за 30 років незалежності і свободи

Депутатка Черкаської міської ради Любов Майборода вважає такі молитовні сніданки дуже важливими, і те, що християни можуть так вільно збиратися – це одне з досягнень незалежної України. Жінка поділилася особистою історією про  початок незалежності нашої держави:

“Для мене незалежність України почалася з того, що моя сім’я отримала документи про реабілітацію мого діда, який був пастор баптистської церкви, репресований у 1941 році. І доки ми не почитали цих документів, моя мама соромилася свого батька, тому що він був, якби, «ворог народу». А зараз ми пишаємося тим, що мій дідусь був праведником”.

Керуючий черкаською єпархією, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан підкреслив важливість молитовних сніданків:

“Коли ми збираємся разом в ім’я Господнє, то звичайно Господь на молитових сніданках з нами разом. Ми не хочемо себе обмежувати у спілкуванні з нашим Творцем. А коли ми ще  збираємося різними конфесіями, ми стаємо дружнішими. А через нас це об’єднує всю нашу громаду”.

Молитовний сніданок: у Черкасах християни дякували Богу за 30 років незалежності і свободи

Переконаний, що християнські цінності потрібно застосовувати у будь-якій роботі, голова міжфракційного об’єднання, депутат-християн ЧМР Василь Мойсієнко.

“У цей період маємо наголосити на ролі церкви в становленні української державності. На мою думку, як держава, так і церква –  є найбільш важливими суспільними інститутами сьогодення”, – зазначив голова міжфракційного об’єднання, депутат-християн ЧМР Василь Мойсієнко.

У найближчих планах у ГО «Рух Реформації» проведення масштабного молитовного сніданку у Черкасах та містах області.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *