Лідери Черкащини у пошуках істини

“Чудовий час! Благословенна можливість переоцінити своє життя і його напрямки!”, діляться учасники конференції молодіжної християнської конференції “Лідер по серцю Божому”, що тривала протягом 14-15 жовтня.

бузывка лыдер по серцю

Молоді люди, які пізнали Господа і всім серцем прагнуть до Нього, зібралися для того, аби обговорити чимало аспектів людського життя. Адже багатьом із них не раз спадало на думку запитання “А чи правильно я живу? Чи достовірно розумію Слово Боже? Чого мені не вистачає, аби стати справжнім християнським лідером, таким, яким мене хоче бачити Господь?”

Ці та багато інших цікавих запитань обговорювали християни Черкащини в Бузівці.

Володимир Омельчук влучно сказав: ” Якщо за тобою ніхто не йде, то ти лише прогулюєшся по життю, тобто безвдячно марнуєш дане Богом!” 

jyR4D7Se1kk

Сергій Панасенко продовжив:” Підзвітність – це можливість, інструмент через які може бути виконане те, що хоче від тебе Святий, а саме плодоносного життя!” 

c_gT-4YLdOs

Тож, мабуть, варто зупинитися і запитати себе: “Чи те, на що я витрачаю своє життя, виправдане, благословенне Богом?” Якщо так нехай Бог дає наснаги, сил та мудрості. А якщо ні гадаю, зараз найкращий час для того, аби зупинитись для переоцінки всього, що взагалі можна переоцінити і, звісно, чудовий час для переломних моментів та вражаючих рішень!

4RPaHApyQG0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *