Ісус із Голлівуду: актори, які зіграли Христа

Незважаючи на те, що в християнських священних писаннях про Ісуса Христа відомо багато, його особистість залишається однією з найбільш непізнаних і багатогранних. Зіграти Божого сина не тільки велика праця, але і серйозна відповідальність перед віруючими: важливо максимально достовірно відобразити образ Ісуса і не образити нічиї почуття. Ми згадали акторів, які зважилися на такий образ.

Хоакін Фенікс

Хоча фільм «Марія Магдалина» здебільшого присвячений юній повірливій дівчині, що послідувала за Христом, все-таки фігура Ісуса залишається однією з ключових в цій історії. Марію зіграла Руні Мара, а образ Христа на екран переніс Хоакін Фенікс. Картина вийшла не стільки біблійна, скільки нагадує трагічну мелодраму, однак глядачі прийняли фільм тепло.

 Тед Нілі

Для Теда Нілі роль Ісуса стала єдиною помітною у всій акторській кар’єрі. Після головної ролі в екранізації скандальної опери «Ісус Христос — Суперзірка» 1973 року актора помітили і почали запрошувати у великі проекти. Тед навіть виконав один з епізодичних образів в «Джанго звільнений» Квентіна Тарантіно.

Вільям Дефо

Мабуть, найбільш спірний фільм про Ісуса Христа належить авторству Мартіна Скорсезе. Картина «Остання спокуса Христа» розповідає альтернативну версію розвитку подій: якби Ісус залишився живий, мав сім’ю, дітей. Драму відмовлялися фінансувати, в Росії в 1997 році РПЦ різко негативно висловилася на предмет змісту фільму, а в 2012 її відправили на перевірку на екстремізм. Незважаючи на всі труднощі фільм все-таки транслюють в європейських країнах та Америці, а для Віллема Дефо це став один з небагатьох позитивних образів.

Крістіан Бейл

Крістіан Бейл ще не встиг прославитися своїм «Американським психопатом», коли зіграв роль Ісуса Христа. Телевізійний фільм «Ісус» 1999 року розповідає найвідомішу біблійну історію очима Діви Марії (Пернілла Аугуст), драма будується на саме її сприйнятті того, що відбувається. Проте дивовижна акторська робота Крістіана також не залишилася непоміченою.

Ісус із Голлівуду: актори, які зіграли Христа

 Юен МакГрегор

Роль Ісуса в акторській кар’єрі Евана МакГрегора, на жаль, пройшла непоміченою. У 2015 році вийшов фільм «Дні спокуси», присвячений дням, проведеним Христом у пустелі. Крім Ісуса Юен також зіграв і Диявола, спокушати сина Божого, образ якого вийшов куди більш вдалим. Юен МакГрегор виконав відразу два образи: Ісуса і Диявола Картина була представлена ​​на фестивалі «Санденс», але масового глядача не зацікавила.

Ісус із Голлівуду: актори, які зіграли Христа

Сергій Безруков

Серед п’яти екранізацій роману Михайла Булгакова найбільш неоднозначною, але найгучнішою і такою, що запам’ятовується є багатосерійний фільм Володимира Бортка «Майстер і Маргарита». Олег Басилашвілі в образі Воланда, Анна Ковальчук в ролі Маргарити і, звичайно, Сергій Безруков, що ідеально підходить для виконання ролі Ієшуа.

Джеймс Кевізел

Напевно, найскладніший для перегляду і самий емоційно сильний фільм «Страсті Христові» про земне життя Ісуса Христа вдалося зняти Мелу Гібсону. Джеймс Кевізел довго не погоджувався на роль: актор є католиком і багато моментів сценарію його бентежили. Мабуть, неспроста. На зйомках Джеймсу довелося носити 70-кілограмовий хрест, мерзнути на вулиці голяка, в нього навіть вдарила блискавка. На екрані глядач побачив і буквально відчув всі фізичні муки Ісуса. Картина отримала три номінації на Оскар, а Джеймс готується до участі в сіквелі картини.

Джерело: uznayvse.ru

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: