Газета «Вечірні Черкаси» – можливість бути в курсі важливих подій

Редакция газеты Вечерние Черкассы
Обласна газета «Вечірні Черкаси» видається з 1993 року і зарекомендувала себе як серйозне суспільно-політичне видання. Головні та яскраві події тижня, журналістські розслідування, соціальні проблеми, культура, кримінал, спорт, важлива і корисна інформація про політику, здоров’я, грошах, автомобілях надані увазі читачів, крім цього, тут розміщуються реклама, афіші міста і програма телепередач.

Газета ВЧ

Читацька аудиторія газети “Вечiрнiй Черкаси” – соціально-активні групи населення, люди, які прагнуть бути в курсі новинних подій і отримувати свіжу, актуальну інформацію з надійних джерел. Наклад повнокольорової  газети – до 64000 примірників, обсяг – 60 сторінок. Газета знаходиться за адресою:

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 251
e-mail: редакційний відділ: gazeta@vch.ck.ua
e-mail: рекламний відділ: reklama@vch.ck.ua

контактні телефони:
Головний редактор: 45-02-71
Заступник головного редактора: 32-87-67
Кореспонденти: 33-04-32
Відділ реклами: 32-18-42, 32-87-95
Прийом оголошень: 36-11-96
Відділ передплати: 37-61-49

One thought on “Газета «Вечірні Черкаси» – можливість бути в курсі важливих подій

  1. Газета, безумовно, солідна, слів нема. Та інколи зустрінеш такі “шедеври” що волосся дибки стане. І напевне, є ж в редекції особа що мусить виправляти граматичні та стилістичні помилки? Складається враження що газету випускають аматори-гуртківці, нашвидкоруч. Помилок, грубих, зустрічав багато, от тільки не занотовував їх, навіщо? Але номер39, за 24 вересня,рубрика “Здоров”я” – це таки щось! Великими літерами заговолок повідомлює про “ЛІКУВАННЯ ГЕЛЬМІНТІВ у дітей та дорослих”. Щасливі гельмінти, якщо слід лікувати саме їх, а не ГЕЛЬМІНТОЗ. Було б зрозуміло, якби якийсь складний зворот, маловживаний,”закручений”. В пору мого дитинства нам у школі за подібне ліпили двійки…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *