Форум «Займи свою позицію, Man»

У жовтні 2016 року в Черкасах прийшов триденний форум для чоловіків під назвою «Займи свою позицію, Man».
Ключові теми – дружина, діти, бізнес, баланс та успіх в цих сферах.

Головні спікери:

Іван Жураковський – засновник школи батьківства «Точка опори»;
Василь Пухлій – директор сімейного центру «Family life»;
Олександр Грачов – лідер молодіжного служіння церкви «Слово віри»;
Віталій Євтушенко – капелан, голова громадської організації «Нові обрії»;
Віктор Євпак – бізнесмен, відомий громадський діяч, розробник апаратно-програмного комплексу GPS-трекінгу громадського транспорту “MapaMagic“.

Часто чоловіки викладаються на повну в роботі, а результат – мінімальний. Їм не вистачає часу, щоб побути з дітьми та дружиною. Роблять багато, а отримують в замін зовсім не те, на що розраховували.

Програма форуму була складена так, щоб детально розглянути кожну сферу діяльності чоловіка, допомогти побачити головне і відкинути другорядне. Адже майбутнє родини, її успіх тісно пов’язаний з пріоритетами, на які опирається батько як голова родини.

«В робочу обстановку необхідно теж приносити Божі принципи, оскільки саме тут ми знаходимося 8 годин на день. Заробляти гроші за будь-яку ціну – не християнський метод. Принцип мого життя – Бог на першому місці, сім’я на другому, а бізнес – на третьому. Хоча, зізнаюся, раніше було так, що бізнес забирав весь мій час і всю мою енергію. Дякую дружині за її чітку позицію: «Після 18:30 – це мій час», – говорила вона. Щотижня ми відвідуємо церкву, молитовну групу. Свій робочий день я починаю з читання Біблії і впевнений що цими речами нехтувати не можна», – розповідав Віктор Євпак.

Подібні форуми для чоловіків проходять двічі на рік починаючи з 2009 року за ініціативою громадської організації «Нові обрії».

1

Евпак Виктор

3

Наталка Грачова 16.10.2016р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *