Чому Ісус захотів стати людиною?

У чому була задача Ісуса до того, як Він почав служити та творити чудеса? І як це пояснити другові, який не розуміє, навіщо Богові опускатися до людей?

Здавалося б, Бог міг спасти нас і дистанційно з небес. Але Ісус вирішив втілитись у людське тіло, народитися як беззахисне немовля та прожити це життя як звичайна людина.

Навіщо витрачати стільки часу на виконання цієї місії?

Уривок із послання до Євреїв дає нам підказки:

«Христос, наш Первосвященник, здатний співчувати нашим слабкостям, бо, пройшовши через усі випробування, через які й нам доводиться йти, жодного разу не згрішив» (Євреїв 4:15).

За час Свого життя Ісус не просто вбивав час, доки почнеться Його служіння. Він проживав людський досвід: всі наші болі, спокуси, радості, страхи тощо. Все це Йому знайоме.

Ось тільки питання, навіщо це Йому?

🔹 Щоб Він міг співчувати нам

До Ісуса Бог був десь там, на небесах, і люди приходили до Нього зі своїми жертвами за гріх. Дистанція між Богом і людьми створювала навколо Нього ореол недоступності, вимогливості, недосяжності. Тобто є Святий Бог, а є люди на землі, чиїми турботами здебільшого є побутові речі, щоденні тривоги та переживання.

🔹 Але тепер Бог близький як ніколи

Через Ісуса Бог дав зрозуміти, що Він хоче стати ближчим. Ісус Своїм життям показав, що ніщо людське не чуже Йому — Він відчув все. І Він може співчувати нам у всьому. Бог хоче спілкуватися з нами особисто.

Народження Ісуса започаткувало Новий Заповіт між людьми та Богом. Заповіт, в якому Він за своїм бажанням очищає нас від гріха, щоб ми могли стати ближчими.

Тепер вибір за кожним із нас: чи приймемо це запрошення і чи почнемо будувати з Ним відносини?

джерело: t.me

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *