Черкаському капелану погрожували порізати шини, через парковку

Військовий капелан опублікував відео у соцмережах, в якому розповів, що його виганяли із парковки поблизу одного із черкаських ресторанів і погрожували порізати шини, про це повідомляє телеграм канал “News Cherkassy”

Подія сталася поблизу площі Слави.- Тут, коли прощаються з військовими, є дуже багато автівок, немає де припаркуватися. Але навпроти собору у нас є такий ресторан. І от вони завжди займають собі парковку поряд, виставляють для себе “фішки”, щоб можна було тут припаркуватися. А я припаркувався, прибрав “фішку”, бо це самозахоплення цієї парковки. Ніде немає знаків, що це приватна парковка. До мене вийшов менеджер чи хто, я не уточнював, і каже: “А зачем ты так делаешь? Ты же военный, здесь не надо парковаться, это наша территория”, – говорить капелан Назарій Засанський.

Інформація набрала розголосу. На це відреагував керівник закладу. У опублікованому відео він вибачився перед служетелем. Також він зазначив, що парковка поблизу ресторану відкрита не лише для відвідувачів, а для всіх. Також він додав, що зробив зауваження капелану лише через звалений дорожній конус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *