Черкаський ФІМЛІ – відмінні перспективи для сучасної, обдарованої молоді

Ôèç-ìàò ëèöåé Ô³Ì˳

Перший в історії Черкаської області фізико-математичний ліцей був відкритий в 1993 році. Педагогічний процес в ньому здійснюється на основі системи, яка зуміла об’єднати в собі досягнення класичної педагогіки, зарубіжні методи навчання, а також авторські методики, розроблені науково-методичним центром ФІМЛІ. Професійні, висококваліфіковані викладачі на чолі з директором Плющай Іваном Івановичем докладають чимало зусиль, щоб їхні учні, яких у школі 326, надійшли до вузу і стали науковими співробітниками, держслужбовцями, менеджерами. На базі навчального закладу організовано курси для тих учнів, хто вирішив поповнити ряди цілеспрямованих учнів фізико-математичного ліцею (5-6 класи); а також курси підтримки шкільного навчання (7-11 класи).
Навчальна база ліцею включає такі навчальні комплекси:

фимли спортзал

1.Фізіческій – дві аудиторії та спеціалізовані лабораторії механіки та молекулярної фізики, електродинаміки, геометричної і лазерної оптики.

2.Математіческій – чотири кабінети математики (один з них мультімедійний) і два кабінети інформатики (з підключенням до мережі).

3.Пріроднічіх наук – кабінети хімії, біології, географії.

4.Гуманітарно-лінгвістичний – три кабінети іноземних мов, два кабінети української мови та літератури, кабінет історії та правознавства.

5. Фізкультурний – тренажерний зал, зал спортивних ігор.

Награждения Фимли

95% випускників ліцею вступають вчитися в престижні вузи України, Росії, Америки, Ізраїлю, а також Москви, Києва, Петербурга. Кожен третій учень ФІМЛІ – призер олімпіад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *